PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670340}
8,4 6 258
ocen
8,4 10 1 6258
Wentworth. Więzienie dla kobiet
powrót do forum serialu Wentworth. Więzienie dla kobiet

Sezony

ocenił(a) serial na 10

No i zakończył się 2 sezon, który oceniacie lepiej i dlaczego? (1 czy 2)
Nie możecie się doczekać 3 sezonu? Bo ja chciałabym, by wyszedł wcześniej niż 2015 r.

Mag26

Jestem świeżo po finale...
W swoim starym stylu powiem, że zawsze uważam pierwszy sezon za najlepszy ;) Ale drugi nie odstawał tak bardzo.
Finał? Klasa. Niby tyle wątków wyjaśnili, a nagle w głowie mam mnóstwo pytań.
3 sezon zapowiada się znakomicie, oby utrzymali poziom (a materiału i potencjału aktorów jest co nie miara, więc nie mają wyjścia!)
2015 mógłby przyjść wcześniej.

ocenił(a) serial na 10
agness_cmm

Najbardziej co mnie dręczy, to czy Fletcher przeżyje. Co myślisz o Farengous? Jak dla mnie jest wkurzająca, ale co to za serial bez czarnego charakteru!

Mag26

Wydaje mi się, że Fletch'a tak łatwo się nie da pozbyć ;) Jedna śmierć w finale wystarczy, więc myślę, że możemy spać spokojnie. Tym bardziej, że jego wątek jest w tej chwili kopalnią pomysłów na dalszą fabułę.
A tej raszpli trzeba się pozbyć, marzy mi się, żeby w tym celu Franky i Bea połączyły siły (i może z zewnątrz Erica by się przyłączyła :P ) :) Na początku postać fajnie prowadzona, nagle zaczęli robić z niej zbyt dużego "freak'a", trochę się to przestało kupy trzymać.

ocenił(a) serial na 10
agness_cmm

Cieszę się, że podzielasz moje poglądy, ale po wzroku Franky w jednym z ostatnich ujęć wnioskuję, że prędzej chce jej wypowiedzieć totalną wojnę niż połączyć siły. Myślę, że Franky znalazła godnego siebie przeciwnika. Szkoda mi jedynie, że już nie będzie Kim. Masz pojęcie, kiedy będzie tłumaczenie do sezonu 2 i promo 3?

Mag26

Będzie ciężko prowadzić dwie wojny na raz. A co za tym idzie - będzie się działo :D
Szkoda, że postać Kim była aż tak po macoszemu traktowana, można było z niej jeszcze trochę wycisnąć.

Szukałam ostatnio jak się miewa status tłumaczeń, ale nic konkretnego nie znalazłam. A co do promo - na stronie fejsbukowej Wentworth napisali :
" What did you think of our season 2 finale?
Did you see the Season 3 sneak peek? "
JAKI KURKA SNEAK PEAK? :| Żadnego klipu nie mogę znaleźć...

ocenił(a) serial na 10
agness_cmm

Szkoda, dobrze by było wiedzieć co będzie w sezonie 3, zwłaszcza, że karzą nam tyle czekać na jego premierę. Wzięli by się do roboty i wydali 3 sezon koło grudnia! !!

Mag26

Mam nadzieję, że lada moment jakimiś klipami z S3 na uraczą :)
Blisko rok czasu to spora przerwa, ale i tak pewnie szybko zleci ;) A może nas zaskoczą i choć troszkę przyspieszą emisję. Za dużo seriali musi czekać do 2015, a ja czekając na nie, umrę z niecierpliwości...

ocenił(a) serial na 10
agness_cmm

Czasami wolę oglądać seriale, które były już kilka, kilkanaście lat temu, chociażby dlatego, że mam pewne odcinki. Kto najbardziej wkurza Cię w Wentworth (oprócz Farengous oczywiście)? Ja dotychczas nie przepadałam za Fletcherem, ale po tym jak zaczął toczyć ''walkę'' z naczelniczką to jest ok. Ze strażników, najbardziej lubię Jacksona, no i jak była to Ericę

Mag26

Mnostwo mam takich seriali, do ktorych wracam po latach :) Mam pozycje, ktore chyba do konca zycia bedą mi towarzyszyc.

W sumie chyba nasza ukochana naczelniczka wygryzla wszystkich. Fletcher byl mi raczej obojetny, teraz naprawde polubilam jego postac.
A tak to jakos nikt mi o dziwo specjalnie nie podpadl, raczej byly postacie wlasnie obojetne, ale to by bylo na tyle :)
Jackson'a bardzo lubie, intruguje mnie rozwijanie postaci Very (dluga droge juz przebyla), czekam az rozwina troszke Pania Miles :)
I czekam na Erice ;p

ocenił(a) serial na 10
agness_cmm

Na Erica chyba wszyscy czekają ;-) Nie denerwuje Cię Maxine?

ocenił(a) serial na 10
Mag26

Ericę ;-)

Mag26

Z początku mi nie podchodził w ogóle ten wątek (taki trochę granatem od pługa oderwany), ale już teraz ni mnie ziębi,ni grzeje ;)
Ale teraz przypomniało mi się, jak to Sky mnie irytowała! (w sumie chyba trochę nadal irytuje).

ocenił(a) serial na 10
agness_cmm

Sky, nie kojarze, kto to taki? Mnie przez cały czas denerwowała Simon

ocenił(a) serial na 5
Mag26

Misiu, wiesz, co to takiego spojler?

ocenił(a) serial na 10
titi

Wiem, ''misiu'' :-). Nie podoba Ci się, nie czytaj

ocenił(a) serial na 5
Mag26

Właśnie wolałabym nie przeczytać, niestety, nie dałaś mi szansy. To takie proste użyć przycisku "spojler". No, może nie dla każdego proste...

ocenił(a) serial na 10
titi

Proste, myślisz, że wiedziałam, czy będę robić spojlery, czy nie. Zakładając ten temat wcale nad tym nie zastanawiałam się, a nie wiem jak później, po paru postach dodać spojler.

ocenił(a) serial na 9
Mag26

2 sezon był niesamowity, uważam że dużo lepszy. Za to finał był kompletnym rozpier dolem. Super serial

ocenił(a) serial na 10
czerwona_pantera

To prawda. Choć trochę denerwuje mnie to, że jeszcze nie ma tłumczenia, ani żadnych info o 3 sezonie. A serial sam w sobie niesamowity! ;-)

Mag26

właśnie.. wszyscy sie nie mogą doczekać dlaczego nie robią tego na bieżąco z napisami?

ocenił(a) serial na 10
Amelkaa94

Pewnie dlatego, że komuś kto robił napisy do sezonu 1 już się nie chce i muszą szukać kogoś innego

ocenił(a) serial na 10
Amelkaa94

Właśnie znalazłam napisy do 2 sezonu!

Mag26

gratuluje. szkoda, że nie ma przetłumaczonych np w kinomanie.

ocenił(a) serial na 10
Amelkaa94

Jeśli chcesz to ściągni program "napi projekt" dzięki niemu pobierzesz 4 pierwsze odcinki ;-)

ocenił(a) serial na 10
Mag26

... raczej napisy do 4 pierwszych odc ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones