PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670340}
8,4 6 256
ocen
8,4 10 1 6256
Wentworth. Więzienie dla kobiet
powrót do forum serialu Wentworth. Więzienie dla kobiet

Zakończenie 5 sezonu

ocenił(a) serial na 8

To było jak wisienka na torcie
I to tyle w temacie

najkaelo

To już dawno powinno się stać ale lepiej wcześniej niż później(po za tym jej śmierć też taka pewna nie jest ...).

ocenił(a) serial na 10
Punisher77

Obawiam się, że Will się cofnie i ją odkopie ;/

ocenił(a) serial na 8
happyp

oby tylko po to by jej tym szpadlem przywalić w łeb ... ;)

ocenił(a) serial na 10
kasiaratmed84

Ferguson to niewątpliwie postać , wywołująca nienawiść i gdyby tylko serial był lepiej rozreklamowany, myślę, że top 3 najbardziej znienawidzonych bohaterów w historii seriali.
Will to zupełne przeciwieśńtwo, nerwowy, ale ułożony facet. Potrafił wybaczyć Frankie zabójstwo wiec widzę 2 rozwiązania . 1. Wróci się i ja odkopie, 2. Nie wróci się, bedzie miał takie jazdy, że to on będzie tym złym w kolejnym sezonie :)

ocenił(a) serial na 8
happyp

2- Ciekawa koncepcja ... ale skoro chodzą słuchy, że Ferguson ma się pojawić w 6 sezonie stawiam,ze opcja nr 1 ma większe szanse

ocenił(a) serial na 10
kasiaratmed84

Dla własnego dobra jako widza wolałem się nie interesować obsadą przyszłego sezonu- w końcu to zwiększa emocje. Zainteresowałem się natomiast premierą 6 sezonu i będzie ona miała 19 czerwca tego roku, Foxtel potwierdził również produkcję 7 sezonu.
Scenarzyści tak skonstruowali serial, że nieśmiertelna Ferguson stała się ich piętą achillesową i "nie da się jej usunąć" bo co by było po niej? Za mało wyrazistych psotaci, żeby robić kolejne 2 sezony .
Niestety, a może stety na babsztyla będzie trzeba jeszcze popatrzeć. Ciekawi mnie natomiast postać Willa, jak to się na nim odbije, nawet na pierwszym showcasie do serialu jest w swojej bluzie z kapturem ;)

happyp

Co rozreklamowania serialu to i tak stał się dość popularny skoro znalazł się w TOP 100 na FIlmwebie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones