PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 031
ocen
7,7 10 1 23031
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Mam pytanie do osób, które obejrzały wszystkie wyemitowane odcinki: Kto w końcu był tym zabójcą przyjaciółki Veronici?

ocenił(a) serial na 9
Marilynne

ojciec Logana- czyli Aaron Echolls

danusia_3

Myślałam, że zrobili potem zwrot akcji o 180 stopni i w końcu się okazało, że to Logan zabił. A jednak nie są tak pomysłowi :P

Marilynne

Jeśli już to Duncan, bo znaleźli figurkę z krwią Lily i i odciskami jej brata (albo czymś innym zawierającym jego DNA). Ale w ostatnim odcinku drugiego sezonu Pan Aaaron Echolls przyznał się do zbrodni^^

rafalu2

Nie wiem czy pisałam, ale moje spotkanie z Veronicą Mars trwało jakieś 5 min, temat ten jest wynikiem mojej ciekawości, której nie chciało mi się zaspokoić oglądając (zbyt dużo czasu, a mam podejrzenia, że mimo wszystko byłby to czas stracony).

Marilynne

w żadnym wypadku nie był by stracony zapewniam Cię i polecam ten serial :)

marcin0411

popieram Przedmówce,
na ten serial nie jest żal czasu xD

Logan <3

Marilynne

Ten serial to jedyny serial (a oglądałam ich dużo) który moglabym w kółko oglądać teraz np oglądam go już 3 raz ;)

olkunka

Mam tak samo ;DD

ocenił(a) serial na 7
rafalu2

Znaleźli włos a to dlatego, że Kendall go podłożyła. Aaron poprosił ją o przysługę, zapłacił jej czy cokolwiek a ona poszła do apartamentu Loghana i z prysznica wyciągnęła włos. Przynajmniej ja tak ogarnęłam :p

ocenił(a) serial na 10
Marilynne

nie wyjaśniło się tak na prawdę, być może to co powiedział Aaron do Veronici w tej windzie, było po to żeby ją wkurzyć, ale powiedział też że walnął jej w czachę z popielniczki. Tak na prawdę nie można nic stwierdzić.
Co do tego że serial to strata czasu, to mylisz się:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones