PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 031
ocen
7,7 10 1 23031
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Dzisiaj dokładnie o godz. 00:01 moje życie przestało mieć sens. Obejrzałam ostatni odcinek 3 sezonu Weroniki Mars. Oby w końcu nakręcili ten film, a jeszcze lepszy by było gdyby powstał 4 sezon. Może moje życie znowu będzie miało sens:P
Pozdrowienia dla wszystkich fanów Weroniki Mars :)

Sarunia_5

Nareszcie ktoś podziela moja rozpacz!!!!
Walczmy! Wciąż możemy wysłać petycję!
Wersja kinowa porządkującą wszystko albo czwarty sezon byłby idealny!

:) Wiem że R.Thomas zawiesił prace nad projektem,ale ... to był genialny serial!
Może nie warto tracić nadziei, w końcu Kinowy Sex on the City też wyszedł po kilku latach :)

Cpt_Pchelka

Jakoś w październiku widziałam jeden news na ten temat, Kristen Bell mówiła, że pokryje koszty produkcji i wgl, ale jak na razie nic nie widać.
Ale nie pozostaje nam nic innego jak czekać :)

Sarunia_5

Tak. Powiedziała że "chciałaby" pokryć koszty produkcji, ale niestety prawa autorskie należą do Warner Bros :)
No cóż ...czekamy :)

Ale to przychodzi (przynajmniej mnie)bardzo trudno.
ten serial zdobył moje serce! :)

Cpt_Pchelka

Moje też :D
Ale mnie najbardziej załamał ten artykuł w gazecie że prokuratura oskarża jej ojca i wgl, tragedia.
I tu koniec całego sezonu.
No to chyba po takim czymś powinna być kontynuacja.

Później nawet śnił mi się ten serial xD

Sarunia_5

Dokładnie. Zakończyli go okrutnie dla tematu Keitha Marsa i tego jego oskarżenia,
Dla związku Logana i Weroniki,
Dla kolejnych niecnych planów rodziny Kane'ów

jestem załamana! ;(

p>S Mnie tez się śnił xD xD :P
jeszcze jak mi powiesz że siedziałaś dzień i noc oglądając to,
uznam Cię za bliźniaczą duszę w sprawie Weroniki Mars! :))

Cpt_Pchelka

Weronika powinna być z Loganem. Ale dla mnie to tak wglądało jakby ona skupiała się na tym na czym akurat miała ochotę. A od niego po prostu tryskała taka miłość do niej <3
A co do Kane'ów to coś kombinują i powinni to pokazać.
Strasznie fajnie by było gdyby pojawił się Duncan i żeby był najlepiej z Parker :D

PS: :P Jak po długim czasie zabrałam się za 3. sezon to obejrzałem cały chyba w 3 dni. Rewelacja po prostu xD
Ostatni odcinki rzeczywiście mnie tak wciągnęły, że siedziałam w nocy xD
Welcome to my life! :)

Sarunia_5

Zgadzam się Veronica nie docenia zaangażowania Logana xD hahaha xD i jest straszną egoistką,
on zresztą też dlatego właśnie to jest udana kompozycja :)


Duncan i parker? oł.... No nie wiem.
Duncan to chyba na zawsze zostanie na tej plaży z tym dzieckiem i tyle o nim usłyszymy :)

Cpt_Pchelka

Hehe dobre z tą plażą xD
Ale w końcu wynajął tego faceta żeby zabił Aarona Echollsa więc według mnie mogłoby być z tego coś ciekawego :)

Sarunia_5

Hmm.. tak ukazała się mroczna twarz Duncan'a Kane'a xD mhroook
Może z tą nowa twarzą bardziej przypadłby mi do gustu :)

Cpt_Pchelka

Widzę, że Ty po prostu Duncan`a nie lubisz :P
A widziałabyś go z jakąkolwiek inną dziewczyną?? :)

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Ale zobaczcie,że po tylu latach przyszła do nas wiadomość,że Kristen Bell może sfinansować VM.Przecież to już jest jakiś kro,a w rzeczywistości inne filmy i seriale by już zawiesili a tutaj jest wiadomośc.Jest mała ale daje dużą nadzieję fanom.Ja dalej mam nadzieję,że nakręcą VM.Kocham normalnie ten serial,był świetny.W żadnym serialu się tak nie zakochałam tak jak w tym.heh.;**

moniczka97

No masz racje, ja cały czas nie tracę nadziei :)

ocenił(a) serial na 10
Sarunia_5

Ja próbuję jej nie tracić,ale mi to średnio wychodzi.Ale i tak będę czekać.A jeśli nagrają wersję kinową i dadzą ją tylko w kinach w USA to tam polecę.Muszę ją zobaczyć.!! ohhh <3

moniczka97

Po jakimś czasie w necie pojawiło by się co najmniej z napisami, ja chyba jednak mam trochę cierpliwości xD

ocenił(a) serial na 10
Sarunia_5

A możesz mi pożyczyć chodź troszeczkę? xDD
No w sumie masz rację,że dadza z napisami,albo możemy sobie sami dopasować napisy po ściągnięciu filma.Przeciez są różne,przeróżme programy do ściągania napisów.

moniczka97

A więc właśnie, ja Ci pożyczę trochę cierpliwości i nie będziesz, jakby co, musiała lecieć do USA i sama sobie przetłumaczysz napisy :D

moniczka97

Wysyłam wam moja mentalna cierpliwość dziewczyny xD heheh

Sarunia_5 , Tak. Nie cierpię Duncana!!!

Właśnie to mnie zachęciło do wstąpienia na forum FW i sprawdzenia jak tu stoją sprawy z informacjami o VM, w 2007 roku zakończyli kręcenie trzeciego sezonu,bez możliwości wznowienia projektu tłumacząc się kryzysem w branży filmowej.
czy dzisiejsze realia wskazują na jakikolwiek kryzys?! Nie sadzę :)
Dlatego ja jestem pełna nadzieii na powstanie dalszej części VM ( serialu , lub wersji kinowej) ponieważ teraz maja do tego warunki! :)

i dlatego tak upierdliwie namawiam do petycji i wszelkich działań :)

Cpt_Pchelka

Dobre z tym kryzysem, jakby nie mieli innej wymówki :/
Jeśli powstanie 4 sezon będę w niebie :D
PS: Dzięki za swoją mentalną cierpliwość xD

ocenił(a) serial na 10
Sarunia_5

Jeśli ty będziesz w niebie to kto będzie w piekle? xDD

moniczka97

Antyfani Weroniki Mars, chociaż ja nie wiem jak można byś jej antyfanem...

ocenił(a) serial na 10
Sarunia_5

Wiesz są tacy ludzie na świecie,którzy nigdy nie oglądali VM a wypowiadają się na jej temat.To mnie denerwuje,gdyż bardzo ją lubię a wręcz kocham a oni mnie wpeniają krótko mówiąc.xD

moniczka97

Nie tylko w przypadku Weroniki Mars tak jest, często na forach ktoś obejrzy 1 film z jakimś aktorem i mówi, że jest do bani i wgl. Ale niektórzy ludzie są po prostu dziwni i trzeba się z tym pogodzić:P

ocenił(a) serial na 10
Sarunia_5

Niestety tak jest.Są na tym świecie różni ludzie i dobrzy i źli.

moniczka97

Hehe, ale po takim czymś można powiedzieć czy ktoś jest dobry czy zły?? xD

ocenił(a) serial na 10
Sarunia_5

Raczej zły skoro nie lubi Verki.haha

moniczka97

Haha, dobra odpowiedź xD
Weronika, przynajmniej jak dla mnie, jest świetna.
Ci którzy zakończyli jej produkcje powinni zostać ukarani xD

Sarunia_5

Widze że mamy tutaj fanki krwawej zemsty xD buahahah

Cpt_Pchelka

Ta, haha, a co nie powinni być ukarani?? xD

Sarunia_5

Oczywiście że powinni! I to baaardzo dotkliwie xD

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Ale ja nie rozumiem.Wydali płyty tylko tam w USA i mówią,że mało ich sprzedali,a gdyby zostało wydane w polsce chociaż z napisami to i tak ile ludu by to kupiło.Myślę,że u nas bardziej lubią V. niż tam. xD

moniczka97

Ja pobrałam odcinki trzeciego sezonu z polskim lektorem z Internetu i wcale mi żadna płyta nie była do tego potrzeba:P
Ale możliwe, że Polakom bardziej niż Amerykanom podoba się Weronika Mars :)

ocenił(a) serial na 10
Sarunia_5

No a wiesz co ja zrobiłam,? xDD Moje koleżanki powiedziały,że ja zwariowałam.Siedziałam nad tym cały dzień ale mi się udało.Ściągnęłam wszytskie odcinki Veroniki Mars na komputer potem zgrałam na płytkę i zrobiłam sama takie DVD.Takie coś co można kupić w sklepie opakowanie dvd nie,no i wydrukowałam pierwszą stronę i z tyłu tak wogóle tak jak wygląda płyta do kupienia w sklepie.I mam VM na zawsze przy sobie. <3
xDD

Sarunia_5

ee... nie sądzę , że polakom coś podoba się bardziej, a Amerykanom mniej.
Na pewno są rzesze tych którzy kochają i rzesze nienawidzących
Wszędzie jest tak samo :)

Ja jestem pewna że DVD nie kupowałabym, z powodów takich jak Sarunia_5. Ale serial rzeczywiście zasługuje na wydanie :)

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Może wydadzą film? A załużmy,że nakręcą film o Veronice,ale czy będzie tam grał dalej Logan znaczty Jason Dohring? Bo jeżeli go zmienią to nie będzie już tak fajnie. :(

moniczka97

jeżeli wrócą do filmu to na pewno powróci tez stara obsada :)
Innej opcji nie ma xD

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Oby,oby.Bo9 jeśli nie wróci to będzie kicha.Bo nie będzie tak fajnie jak kiedyś było. :(

moniczka97

Zgadzam się z Tobą moniczka97. Jeśli nie wróci to będzie kicha :/

Sarunia_5

Szczerze, jeśli wróciliby z "nową" obsadą to nie tylko byłaby KICHA,
to byłaby TRAGEDIA!

Cpt_Pchelka

Ja wcześniej nie snułam tak na prawdę takich przerażających scenariuszy...
Ale miejmy nadzieje, że jak już wyprodukują ten film albo 4 sezon to obsada pozostanie taka jaka była :)

ocenił(a) serial na 10
Sarunia_5

A tutaj na filmie web to jst strasznie duża obsada i chyba tutaj też dali tych aktorów którzy mieli garć dalej w Weronice,nawet Paris Hilton wzięli:D
xD

moniczka97

Paris Hilton to akurat grała epizod w 1 sezonie:P

Sarunia_5

no właśnie, była zaraz na początku :)

Dlatego strasznie mi się zachciało śmiać jak w 2gim albo nawet już 3cim Keith Mars wspomniał Veronica o "Domu woskowych ciał" i o tym, że Hiltonówna miesza jej w głowie xD

Cpt_Pchelka

No pamiętam było to :D
Ale na całe szczęście Hilton szybko zniknęła, nie przepadam za nią :/

Sarunia_5

cóż.
Nie sądzę, że ma wielu fanów :)

Hihihi xD

Cpt_Pchelka

:P:P
No nie ukrywajmy, że do najlepszych aktorek to ona nie należy :P
Ale są na pewno dziewczynki które lubią Paris za to jaki ma image i na tej podstawie mówią, że jest dobrą aktorką, no cóż zdarza się. Ja po prostu staram się to szanować :)

Sarunia_5

Ano tego nie można jej niestety zarzucić. Jest zgrabna i całkiem ładna
Ale grac rzeczywiście nie potrafi. Padaka :)

Chciałabym jakiegoś świeżego newsa na temat VM. Stęskniłam się za tym dreszczykiem emocji :)

Cpt_Pchelka

Moje informacje bazują na filmwebie :P
A tutaj ostatni news na temat Weroniki był chyba w październiku :/

ocenił(a) serial na 10
Sarunia_5

A no tak,zapomniałam.xD
Starzeje się czy co? xD

moniczka97

Nie martw się ja czasami patrze na mój nick na filmwebie i zastanawiam się jak mam na imię xD
A co do tego, że to chodziło o Paris to nie masz czego żałować, że zapomniałaś :P

ocenił(a) serial na 10
Sarunia_5

Eee.tam taką osobę jak Paris można przeminąć. xDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones