PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 031
ocen
7,7 10 1 23031
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Jak myślicie? Duncan kochał tą Meg? Szczerze mówiąc to, że miał do niej jakiekolwiek głębsze uczucia strasznie mnie zdenerwowało, ponieważ wierzyłam w czystą, obustronną miłość Duncana i Veronici. Uwielbiałam tę parę, nie obejrzałam jeszcze 3 sezonu, ale w ogóle mi się nie podoba, że ona jest z Loganem. ; (
A to dziecko z Meg było niepotrzebne. ; p No to jak myślicie Duncan kochał Meg?

BlackWall

Wszyscy wiemy, że dozgonną miłością darzył Weronikę, ale przeciwności losu ich rozdzieliły, więc pogodzony z tym faktem znalazł w Meg swoja druga dziewczynę :)
Oczywiście , że ją kochał. Ale...inaczej :)
Poza tym była matką jego dziecka

p.S Trzeci sezon pokazał jak bardzo Logan się zmienił, koniecznie go obejrzyj.
P.S 2. Ja się bardzo cieszę , że była z Loganem xD

Cpt_Pchelka

Re: No jasne, zgadzam się z Tobą ;)
Re: P.s. Oczywiście, że obejrzę trzeci sezon! :D I uważam, że Logan jest super, lecz Duncan i Veronica to po prostu moi ulubieńcy (wiem, że jestem mało oryginalna ; D)

BlackWall

Nie jesteś mało oryginalna, tylko takie jest twoje zdanie :):)
Szczerze mówiąc mało znam osób które lubią ten serial i uważają, że Verka powinna być z Duncanem, większość ( w tym ja ) obstawia Logana :)

Cpt_Pchelka

Bo większość trochę pomyśli zanim oceni serial w połowie 2 sezonu, właśnie skończyłam oglądać trzeci (choroba + wolny czas sprzyjają szybkiemu przebrnięciu przez seriale). Tak totalnie jestem za Loganem, chociaż pewnie gdyby w serialu pozostała postać Duncana to wolałabym jego, (lubię ludzi stałych w uczuciach. ; D) o i uważam, że serial skończył się z podstawami do utworzenia kolejnych sezonów, pewnie mała oglądalność lub brak chęci od strony aktorów, czy innych współpracowników zadecydowała o braku kontynuacji, a szkoda....super serial. ; p

BlackWall

Tłumaczyli się brakiem funduszy :)
Z tego co wiem aktorzy byli za, gorzej z Robem Thomasem, który uznał, że opuściła go wena pisarska do nowego scenariusza

I aż mi się chce płakać, że zajął się nowym Beverly Hills 90210 :):)

Cpt_Pchelka

Bardzo mi się nie podobał nowy Beverly Hills, masakra jakaś....Ale bym się cieszyła jakby znów wystartowali z nowymi odcinkami Veroniki, kurcze uwielbiam ten serial....o i nie wiem czy wam się spodoba , ale polecam glee, serial z jajem, taki trochę pastisz. ; ) uwielbiam go, jest tam naprawdę niezła muzyka!

BlackWall

Świetnie dzieciaki interpretują znane piosenki. Ale serial nie przypadł mi do gustu ... :)

Wszyscy uwielbiamy tu Veronice :) haha Ten serial był genialny :P

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Oglądam ten serial i jestem w trakcie oglądanie drugiego sezonu. Jakoś nie przypadł mi Duncan. Od początku wydaje mi się, że Logan i Veronica są dla siebie stworzeni. Kocham ten serial:)jest rewelacyjny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones