PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 031
ocen
7,7 10 1 23031
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Wy też uważacie, że to zakończenie jest kompletnie bez sensu? mogli te 2 odcinki dokręcić i
skonczyc to sensownie . W ogóle nie podoba mi sie związek Weroniki z picem nie wiem po
co tak to zrobili całkowicie bez sensu pierwsze 2 sezony były świetne ale 3 to porażka

ocenił(a) serial na 10
emiliakonstanty

właśnie skończyłam oglądać po raz któryś już raz z kolei Veronice Mars i jestem tego samego zdania. Wiele wątków nie zostało skończonych, ale w momencie kiedy ostatnie odcinki były kręcone miała być kontynuacja serialu . Cały czas liczę jednak na to, że dalsze losy V i reszty zostaną przedstawione na dużym ekranie :)

ocenił(a) serial na 8
lonelygirl19

zaluje ze nie zrobili 4 sezonu; kontunuacja na duzym ekranie tez moze byc...

ocenił(a) serial na 10
emiliakonstanty

Jak wiemy, był plan na kolejny sezon, został nawet wyprodukowany zwiastun "Veronica w FBI", który ponoć się spodobał w stacji...ale niestety odrzucono propozycję... Być może po kilku miesiącach byłyby jeszcze jakieś szanse, ale końcem 2007 roku wybuchł strajk scenarzystów, który pogrzebał wiele pomysłów i seriali.

emiliakonstanty

Też nie podobał mi się związek z nim, wolę Veronicę z Loganem :)
Rzeczywiście, mogli dokręcić te 2 odcinki (poprzednie sezony miały przecież po 22 odcinki) i wyjaśnić zaczęte wątki. Ale nie uważam że 3 sezon to porażka, moim zdaniem był równie ciekawy jak poprzednie (szkoda ze zginął Lamb).
Nie liczę już na 4 sezon, bo minęło za dużo czasu i to raczej niemożliwe, ale chętnie zobaczyłabym film VM :)

emiliakonstanty

Jestem tego samego zdania. Trzeci sezon jest ciekawy, ale nie jest świetny jak dwa pierwsze. Tamte wymiatały. A zakończenie jest otwarte. Nie rozumiem dlaczego nie skończyli? Co im szkodziło nakręcić dwa odcinki. To nie wiele, a może i Weronika byłaby z Loganem. Oh, strasznie mnie to wnerwiło.

ocenił(a) serial na 8
emiliakonstanty

Właśnie skończyłam oglądać ponownie 1 i 2 sezon (powrót z sentymentu po latach;), 3 widziałam po raz pierwszy. I w pełni się zgadzam, że zakończenie jest kiepskie. Po prostu pozostał mi bardzo duży niedosyt - niedokończone wątki kryminalne, wątki osobiste zawieszone w jakimś takim dziwnym miejscu... Gdybym się ograniczyła do 1 i 2 sezonu, to nie miałabym takiego uczucia, a po obejrzeniu całości chciałoby się tylko dodać "No i co dalej?".

brujita83

Jednak wiele byś straciła gdybyś ograniczyła się do 1 i 2, bo mimo nie najlepszego zakończenia, cały sezon ogólnie był bardzo dobry. Żal mi tylko było Lamba :(

immortal13

Właśnie skończyłem oglądać serial... i to zakończenie jest BEZNADZIEJNE. Rozumiem, że mieli chęci na dalszy sezon, ale ten sezon nie tak powinien się skończyć, minimum 1 odcinek więcej powinien być. Nie mniej, serial zarąmega, superekstra! Polecam!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones