PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 022
oceny
7,7 10 1 23022
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Szczerze dla mnie jest to bez sensu słyszałam już 3 wersje i w żadną nie wierze bo to jakieś chore ale może wy mi coś powiecie na ten temat??

ocenił(a) serial na 10
moniusiagno

Z tego co sprawdzałam, to będzie 4 sezon. Zobacz : http://www.youtube.com/watch?v=nI8PI8y_-M8

ocenił(a) serial na 10
kasienka_20

To miał być pilot 4 sezonuu.

Nie będzie 4 sezonu~! to pewne. Będzie komiks (może) i wersja telewizyjna / kinowa (szczerze wątpię). I tyle... Kicha i już

Aintha

Ej, ale czy nie możemy nic zrobić, żeby powstał sezon 4?? Przecież te dziesiątki filmów na Youtub'ie nie powstały tak sobie, przeiceż były jakies plany odnośnie 4 sezonu!!!!!!!!!! Nawet zwiastuny i te nie wiem jak sie nazywa to co lecie na początku... No może jednak można to jaoś zmienić??!! Ja uwielbiam ten serial i to , że 3 sezon skończył się nie rozwiązują dziesiątek spraw bardzo mnie boli.. Bo przecież Ve rozstała się Logana, ale jednak widać, że wciąż go kocha i chce do niego wrócić! Ojciec Veronki ma problemy w pracy, pewnie nie zostanie szeryfem, ale mogliby to pokazać, wracam jeeszcze do jednej sprawy z końcaa 2 sezonu: pamiętacie jedną z ostatnich scen, kiedy to Murzyn strzela to Aarona Echolsa? To chyba ten facet, co pojawił się też w końcowych odcinkach 3 sezonu w rezydencji Kane'ów!! A poza tym nasza kochana Weronika dostaje się na staż do FBI!!!! Tego, że nie nakręcą o tym żadnego odcinka nie mogę wybaczyć..... Może jednak można coś zmienić????????????

ocenił(a) serial na 10
Californian

heh w zupelnoci sie z Toba zgadzam:) tez uwazam ze trzeba by cos zrobic aby nasza kochana VM wrociła:)Chcialabym zeby sie jeszcze dalo cos zrobic chociaqz w ta watpie;/Ale bardzo bym tego chciala:P Strasznie sie przywiazalam do tego serialu i jego bohaterow:) bez przerwy szukam czegos na youtube zwiazanego z VM:) Kurcze.....Moze jest gdzies jakas w necie petycja?..:) Bo to naprawde nie fair wobec milosnikow tego serialu w tak beznadziejny sposib koncZyc go:)Myślę, ze Logan mial byc z Veronica, ale....Ale no właśnie co??????!!!!!Jakbym spotkala tego co zadecydowal o zakonczeniu VM chyba bym go udusiła:P:P:P:P Mogliby nakrecic chociaz te 10 odcinków które do końca by wyjasniły losy bohaterów-a wiec Logan z Veronica, ojciec lepiej niech dalej pracuje w tej swojej agencji, Wallecowi(:P) tez przydałaby sie jaks dziewczyna. Jestem tez ciekawa co sie dzieje z Duncanem:) A co do tego murzyna co pytałas:) to on jest szefem ochrony Kane'ow:) Było o tym w pierwszym sezonie. w drugim tez pare razy poruszano jego watek:) Znalałam na necie fajny filmik polecam- http://www.youtube.com/watch?v=PoRGp8fOkgM&feature=related :) Kocham go:P A Veronica mars to najlepszy serial jaki oglądałam:) Pozdo:* Ps. Sorki ze błęy,ale się śpieszyłam:)

kasia12088

Widzę, że mamy podobne zdanie:):) też zabiłabym tego kto przestał VM kręcić, dobja mnie to, że nigdy tę wątki nie zostaną wyjaśnione, spróbuję poszukać petycji, co by się mogło pod nią podpisać:) :D może jednak nie wszystko stracone...??? Tysiące fanów na całym świecie rozpacza z powodu zakoczenia serialu, więc raczej nie można im (nam) tego zrobić!!!!! Pozdro:*:*:*

użytkownik usunięty
kasia12088

Też bardzo lubię Veronike Mars i uważam że powinien powstać 4 sezon jak i nie więcej ale ostatecznie nie mam nic przeciwko filmowi jeśli chcesz coś zrobic to na tej str masz petycje tylko na razie znalazłam związaną z filmem ale szukam może znajde i z serialem:)

Californian

Hey, tez uważam że trzeba cos zrobić normalnie jak dziś patrze że w TVN nie ma VM to myślałam że sie porycze... Nie wiem co mozna z tym zrobić masz jakis pomysł może podasz mi swoje gg ;(

Aintha

Czy gdzieś można zobaczyć ten pilot?

Aguslava

wpisz w you tube pilot 4 sezon veronica mars i wyskoczy

kachaaa15

Znalazłam tylko taki 12-minutowy

Aguslava

no i taki tylko jest... Nakrecili tylko zapowiedz:))

kachaaa15

A myślałam, że pilot w znaczeniu cały odcinek, który miał być wstępem do sezonu :(

Aguslava

Niestety:( Ja przynajmniej nie znalazłam, ale pod tym 12 minutowym filmikiem jest napisane FBI Pilot... Także prawie na 100% o to chodzi:)

ocenił(a) serial na 10
Aintha

"kinowa (szczerze wątpię)"
Jak to czasem człowiek się pomyli i można się cieszyć, że nie miał racji ;)

ocenił(a) serial na 10
Robert831231

Zajęło im to tylko 7 lat :P

ocenił(a) serial na 10
Aintha

Lepiej późno niż w ogóle :)

Robert831231

Ja to sie ciesze, ze nie musialam czekac tych 7 lat, jak co niektorzy, bo w tym roku dopiero odkrylam serial:p

moniusiagno

to prawda miał być sezon 4 ale coś tam miał za małą oglądalność i przestali go robić a wielka szkoda bo VM to naprawde świetny serial Porostu kocham Veronike :) PZDR dla fanów
JA CHCE SEZON 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
moniusiagno

To niech sprawdz jaką oglądalność ma ten serial na całym świecie. Z samej sprzedarzy prawdo emisji mogłyby im się koszty zwrócić. Gdzie sens ich deczji, gdzie doradcy finansowi.

ocenił(a) serial na 9
moniusiagno

a skoro już zaczęli kręcić ten czwarty sezon to co im szkodziło go dokmończyć,tylko wydali kasę na marne. Całkowity idiotyzm.

ocenił(a) serial na 9
moniusiagno

na MySpace była prożba o podpisanie tej petycji o produkcję czwartego sezonu Weroniki
http://www.petitiononline.com/vm4fulls

Madzialena_M

Już podpisałam ta petycję :):) Zachęcam Was do tego!! Fani Weroniki łączcie się!!! Give Veronica Mars a full season!!!

Californian

Mam pytanie, gdzie można podpisać tą petycję? Bardzo mi na tym zależy, ponieważ KOCHAM Weronikę Mars.

moniusiagno

a ja znalazłam coś takiego http://film.onet.pl/seriale/13633,1593299,wiadomosc.html

ocenił(a) serial na 10
Lucynica

Ja też podpisałam...:P................
:D:D
:D:D
:D:D
:D:D
:D:D

ocenił(a) serial na 7
moniusiagno

Ludzie zastanowcie sie będzie wersja kinowa czy nie??//, będzie 4 seaon czy nie ...dajcie jakies konkretne informacje a nie sama narzekania i pretensje...ja chce tylko wiedziec czy bedzie dalej 4 sezon a jak nie to czy będzie coś innego związanego z kontynuacją VM.

ocenił(a) serial na 7
moniusiagno

vm sezon 3 skończył sie juuż dawno i gdyby chcieli kjręcić 4 serie to napewnoi byly by juz jakieś odcinki, tak samo z wersja kinową na pewno by juuż coś o niej mowiono albo zaczeli kręcić as kto wie czy film nie bylby już gotowy.
nie chce tegop ale wydaje mi sie że to już koniec vm.
A 3 sezon skończył sie beznadziejnie w ogole bez siensu, myślałam że zakonczą to jakims happy endem że veronica będzie z logan jej tata będzie szeryfem i tak dalej.
A tu logan załamany w ogole nie wiadomo nawet co sie znim stanie tak samo veronica i keith.

ocenił(a) serial na 10
moniusiagno

Będzie Veronica Mars FBI :) są już filmiki na youtube.com z tej serii... nic tylko czekać i będziemy wiedzieli czy normalnie wypuszczą odcinki czy wycofają...

ocenił(a) serial na 8
o_l_u_s_k_a

To w końcu bedzie czy nie bedzie bo już sama nie wiem słysze wiele opini jedni sądze, że bedzie a inni, że nie.
Czy ktoś mógby mi opowiedziec?

ocenił(a) serial na 10
redsylwia

JAKO GURU SERIALOWE - skromne bardzo, ale posiadające informacje z 2iej ręki mówię Wam:

NIE BĘDZIE 4. sezonu VM. VM jako agentka FBI to przeszłość. Będą w USA komisy z jej przygodami. Film telewizyjny, czy kinowy - nie zapadła decyzja ostateczna, ale idę o zakład, że nic z niego nie będzie ;]

Aintha

a moźże ktos wie cos o tym :
http://www.votay.com/teavee/
Jka wiecie piszcie bo nierozumiem zabardzo o co w tym chodzi

diego15

Był już ten temat na forum ktos pisal ze podonbo na tej stronie jest napisane ze serial ktory wygra dostanie prawo wznowienia emisji. Data sie przesuwa i dni ubywa ale co ma na celu to glosowanie nie wiadomo. To moze byc zwykla sciema i tyle. Wiec az takich nadziei lepiej sobie nie robic.

A co do komiksu to mam gdzies czy bedzie bo pewnie do Polski i tak nie dojdzie. Oczywiscie jesli zdazy sie cud to bede mile zaskoczona i kupie ale watpie ze bedzie.

ocenił(a) serial na 8
cassieenator

podpisałam petycję;] super serial;] żałuję tylko, że jest emitowany tak wcześnie... ale z chęcią obejrzę 4 sezon!

sophisticated_princess

CZY KTOś MOżE MI POWIEDZIEć GDZIE MOżNA PODPISAć Tą PETYCJę?
Bardzo proszę, jestem fanką VM i chciałabym aby był 4 sezon.

justyna12358

http://www.petitiononline.com/vm4fulls tu jest link ktos juz go podal kilka wpisow wyzej. Jest jeszcz glosowanie na teave ale nie wiadomo dokladnie co ma ono na celu.

ocenił(a) serial na 9
justyna12358

http://www.filmweb.pl/user/470187/Madzia.html
pod tym adresem znajdziesz pięć linków, wszystkie odwołują się do petycji o kontynuację Veronici Mars. W większości wystarczy podać imię i e-mail'a. Można też napisać coś na temat serialu, ale na yourchoose.net musisz założyć konto. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam

Madzialena_M

Dziękuje za cenne informacje. Na pewno zagłosuję

ocenił(a) serial na 10
moniusiagno

to sie nie moze tak skonczyc!!!Przeciez tu sie nic nie rozstrzyga, a wrecz przeciwnie w ostatnim odcinku 3 serii mnostwo mnoswto nowych zagadek, watkow sie pojawia.... Musi byc kontynuacja!

ocenił(a) serial na 10
moniusiagno

surikatka07 w pore się obudziłaś niestety ale raczej na 100% nic z tego niwyjdzie a szkoda bo serial był wspaniały

robercik88

A mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego właściwie nie powstała kontynuacja ani w formie kinowej ani jako kolejny
sezon serial? Gdzie nie spojrzeć: skargi, zażalenia 'jak można...?!' i to nie tylko na polskich stronach, ale
również wielu zagranicznych! Widziałam również wiele petycji, sami aktorzy z głównej obsady mówili, że jeśli
tylko by mogli to chętnie wróciliby na plan...więc czego nie ma Veronica co ma np. One Tree Hill, które lada
dzień będzie miało 10 sezon? (no, trochę przesadzam, ale.. )

Blaczek

8 jak co;p i nadal oglądam i lubię OTH.
co do wersji kinowej to podobno Warner Bros nie ma kasy na nią, bo aktorzy chętni do zagrania.
a jeśli chodzi o serial to nie wiem, chyba tak jak z The Beautiful Life władzy CW nie pasowały wyniki oglądalności, że niby za słabe. chociaż fanów jest sporo do tej pory.

Dodo140

Ech. Wiedziałam, że nie 10. Chciałam zarzucić dużą, mniej więcej prawdopodobną liczbą.
I nie mam nic do OTH, żeby nie było, wręcz przeciwnie.
Po prostu OTH jest... tylko o nastolatkach. Jak masa innych seriali. A VM jednak się wyróżnia - chyba, że są
dziesiątki innych seriali o nastoletniej pani detektyw, albo czegoś nie wiem?

ocenił(a) serial na 10
moniusiagno

4 sezonu - NIE MA i nie zapowiada sie żeby był, wstępnie NIE BEDZIE.
wersja kinowa miala byc, ale kryzys byl czy nie wiem... brak kasy .
wiec na razie NIC NIE MA dalej, a serial sie nie skonczyl tak jak by.
duzo rzeczy jest niewiadomych ; (

ocenił(a) serial na 10
mycha9441

Jedyne co nam pozostało to prosić, prosić, prosić ! ! ! Musimy się starać ! To wiadomośc sprzed paru miesięcy.. nie wiem dokładnie kiedy:
Czy nakłania też do powstania małej Mars-Rewolucji? Nie całkiem. Według Bell, jeśli chcesz zobaczyć “Veronikę Mars” na dużym ekranie (a kto by nie chciał?) to musisz wziąć sprawę w swoje ręce. Jak napisała wczoraj Kristen na Twitterze:

“Fani ‘Veronica Mars Movie’! Rob Thomas i ja rozmawialiśmy z przedstawicielami Warner Bros. Oni niestety powiedzieli, że nie podchodzą entuzjastycznie do tego projektu. Tak więc fani, musicie przekonać Warner Bros! Oni przed przystąpieniem do pracy chcą mieć pewność, że ludzie będą chcieli to oglądać. To duży biznes.”

Można wysłać list z podpisami do wytwórni. Myśle że takich listów dostają pełno. Musi się udać !

ocenił(a) serial na 10
cullen16

A i Rob Thomas (tekściarz) powiedział w tym roku (2010), że jeżeli zgłosi się ktoś do sfinansowania filmu to On bd otwarty na napisanie scenarusza.

Kurcze, czemu nikt nie może zadbać o finanse? :((

cullen16

Bożę ja kocham ten serial! Chce żeby Veronica była z Loganem przecież widać jak on ją kocha i jak mu na niej zależy. i niecierpie tego piza!

ocenił(a) serial na 9
kwoloszyn16

zgadzam się, stanowczo żądam 4 sezonu!
szkoda tylko, że moje żądania nikogo tam nie obchodzą :)

ocenił(a) serial na 10
Elisa123

No dobra, to ma ktoś linki do jakiś petycji? :D

jeśli tak to proszę o kontakt. mój numer gg: 9166156 :)

użytkownik usunięty
Morveuse

na tym chomiku jest podany link do petycji
http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=karolcia1522&b=1

ocenił(a) serial na 9

A ja znalazłam coś takiego http://veronica-mars.hypnoweb.net/ tłumacz google (masakra ale przynajmniej coś wiadomo) http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=fr|pl&u=http://veronica-mars .hypnoweb.net/
jest opis odcinków 4 serii i trochę zdjęć. Z tego co czytałam została nakręcona 4 seria jednak nie została wyemitowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones