PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 031
ocen
7,7 10 1 23031
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

weronica mars season 4

ocenił(a) serial na 10

otorz chce poinformowac ze wronika mars jest dalej nakrecana
i nosi tytul VERONICA MARS FBI, hurra a myslalm ze skonczyli nagrywac a tu prosze bardzo porostu super a oto strona z dwoma pierwszymi odcinkami http://youtube.com/results?search_query=veronica+mars+season+4+pilot&search=Sear ch

adelajda02

Ale mi humor tym poprawiłaś. Znowu mam sens życia :D hahahahhahaahhaa

adelajda02

A można wiedzieć kiedy/gdzie ten serial leci? Tzn 4 sezon tak jakby?? na The CW??

ocenił(a) serial na 10
adelajda02

Niestety nie jest tak różowo. To co możemy zobaczyć na youtube to podzielona na 2 części prezentacja tego jak wyglądałby 4 sezon. Pilot został nakręcony jako prezentacja dla CW zanim jeszcze zapadła ostateczna decyzja o zakończeniu serialu. Pilot dostępny jest na DVD z trzecim sezonem. Veronica Mars nie wróci już w postaci serialu, ale po sieci krążą informacje, że producenci rozważają zamknięcie niedokończonych wątków w filmie kinowym i/lub pod postacią komiksu.
http://www.zap2it.com/tv/news/zap-veronicamarscomicsmoviepossibility,0,1929984.s tory

Rob Thomas (twórca VM) o zakończeniu serii:
?I?m not entirely sure how/when VM would?ve ended, but I wouldn?t discount my taking a stab at a feature script,? Rob wrote. ?But I?m not sure if I could sell a movie based on a little-watched TV series.?

ocenił(a) serial na 9
draka_2

Niestety Draka ma racje :(:( Coz można powiedziec czekamy na film

ocenił(a) serial na 10
adelajda02

a jaka masz pewność ze jest 4 sezon??? podaj jakieś argumenty!! Ja wiem ze nie ma a ty skąd wiesz ze jest nakręcana??? odpisz

ocenił(a) serial na 10
konrad151

a szkoda mogli by naprawde zrobic ten 4 sezon byl by super

georgi

proszę o nie zlinczowanie mnie za to, co teraz napiszę. moim zdaniem, pomimo tego, że fanką VM jestem cały czas, to dobrze, że nie powstał 4. sezon. pomyślcie chwilkę - gdyby producenci zdecydowali nakręcić jeszcze jeden sezon i jeszcze jeden i następny, jak to zrobiono w wypadku "Lost" lub "Prison Break", całe zainteresowanie dobrym serialem upadłoby, a on sam zamieniłby się w naciągane historyjki po to tylko, aby inni mieli wciąż zysk. tak było z wyżej wymienionymi serialami, całkiem możliwe, że z "Veronicą..." stałoby się podobnie. oczywiście, też żałuję, że ostatni odcinek obył się bez "happy endu", ale gdyby zakończył się pogodzeniem Veronici i Logana to byłoby podanie wszystkiego na tacy. osobiście wolę "niedokończone" wątki, ale to tylko moja opinia. zresztą już było wspominane, że może nakręcą film, więc nie jest tak źle. ja nie narzekam, mam wszystkie 3 sezony i oglądanie ich nigdy się nie nudzi. pozdrawiam wszystkich fanów V :)

skrzacik

Ten serial sie powoli staczał i 4 sezon mógłby go pogrążyć. A tak możemy cały czas wspominać jak to wspaniały był to serial bazując na pierwszych dwóch sezonach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Meridius

Witam wszystkich. Nie zgadzam się w Wami odnośnie 4 sezonu dlatego, że 1 i 2 sezon dzieje się w liceum Veronika rozwija swoje umiejętności itp świetne sezony w 3 jest juz na studiach czyli kolejny etap zycia zostaje ukazany (moim zdaniem sezon 3 nie byl naciagany był równie dobry). Natomiast sezon 4 wcale nie byłby naciągany Veronika była by na stażu w FBI a poźniej jeszcze na studiach - znowu byłby kolejny etap jej życia ukazany i mogłyby się zakończyć inne wątki np. miłość z Loganem z ojcem itp wtedy byłby usatysfakcjonowany i byłoby to świetne zakończenie genialnego jak dla mnie serialu. Chciałem Wam również pokazać co znalezłem w sieci a mianowicie strone (po francusku) w której jest opisanych 13 odcinków 4 sezonu wraz z fotkami do każdego z nich. Moim zdaniem są to fotki z sytuacji których nie było w poprzednich sezonach. Sami zobaczcie. Wyglada na to że Veronica jest znowu z Loganem jej matka wrociła do ojca, ojciec nie jest szeryfem tylko ten debil Vinci (czy jak mu tam). Podaje link: http://veronica-mars.hypnoweb.net/season-4.39.715/ może razem rozgryziemy o co chodzi i zdobędziemy te odcinki :D

Co do filmu to na dniach ma zapaść decyzja czy będzie film. Jako fan się cieszę ale okay zakończą wątki będzie jakieś dochodzenie które Veronica rozwiąże a dla mnie to będzie za mało :)))

ocenił(a) serial na 10
Dawid86

- Dawid86- Ja chcę się odnieść do twojego podanego powyżej linka.Na jakiej stronie tłumaczyłeś to co jest tam napisane?Bo ja szukam jakichś dobrych tłumaczów w necie,ale każdy jakoś po swojemu tłumaczy i to wychodzi brzydko i niezrozumiale.Będę wdzięczna jak mi odpowiesz lub ktoś inny kto zna jakis dobry tłumacz.
Dziękuję! ;]

ocenił(a) serial na 9
skrzacik

Mimo, że uwielbiam Veronicę to też uważam, że 4 sezony to przesada (już trzeci nie był tak dobry jak 2 pierwsze), ale mogli by chociaż dokończyć 3 sezon, bo ten odcinek, który widzieliśmy nie miał być ostatnim...
Z drugiej jednak strony takie zakończenie jest bardzo intrygujące. Sami możemy sobie wyobrażać co było dalej - Hapy End czyli LoVe znów razem i ojciec Veroniki jako szeryf, albo wręcz przeciwnie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
agalenka_2

Mam pytanie... ile bylo odcinkow 3 sezonu Veronici Mars?

ocenił(a) serial na 9
rEwelka33

3 sezon ma 20 odcinków:)

skrzacik

Skrzacik, zgadzam się z tobą w 100 %. To co się dzieje w Lostach(obejrzałam pierwsze odcinki 5. sezonu), jest straszne. To po prostu takie wymyślanie na siłę. A nie chciałabym, żeby VM też się stała czymś takim. Szkoda by było, żeby to zepsuło moją opinię o tym serialu... :)

Amishia

ja uważam, że 3 sezon był znakomity, inny, oryginalny.

Amishia

nadal oglądam Lostów i z odcinka na odcinek 5. sezonu rośnie moja lekka (póki co) irytacja wobec fabuły wymyślanej przez scenarzystów ;) zobaczymy jak będzie dalej, chociaż nie spodziewam się cudu w postaci rewelacyjnie zmontowanego i wyjaśniającego wszystkie zagadki końca :)

użytkownik usunięty
adelajda02

Też bardzo lubię Veronike Mars i uważam że powinien powstać 4 sezon jak i nie więcej ale ostatecznie nie mam nic przeciwko filmowi jeśli chcie coś zrobic to na tej str macie petycje tylko na razie znalazłam związaną z filmem ale szukam może znajde i z serialem:)

ocenił(a) serial na 9

uwielbiam tez ten serial i szkoda, że nie powstał 4 sezon, mam nadzieję że film chociaż nakręcą. 3 sezon był moim zdaniem najlepszy, czołówka wymiata i wgl bardziej dojrzały.

ocenił(a) serial na 10
adelajda02

A ja lubiłam chyba najbardziej 1. Dużo sie w nim działo. A w 3 zmienila sie cała obsada. No ale za to w 2 chyba najlepsze sprawy były xD
No i też mega liczyłam na sezon 4... Niestety pilot sie nie przyjął ><

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones