Wersal. Prawo krwi
powrót do forum 2 sezonu

Sezon II

ocenił(a) serial na 8

Witam! Czy może ktoś wie kiedy będzie drugi sezon?

frania06

Ja tez bardzo chce wiedziec ,we Francji wlasnie trawa sezon II,to w PL bedzie pewnie pozniej :-(

ocenił(a) serial na 9
dagaparyz

We Francji nie trwa sezon drugi, we Francji kręcą sezon drugi od lutego. Wiem to z pierwszej ręki, czyli z twittera Alexandra Vlahosa grającego Filipa. Wrzucił nawet zdjęcie scenariusza (oczywiście tylko strony tytułowej). Nie wiem jak długo potrwają zdjęcia, ale serial pewnie pojawi się na antenie canal+ pewnie nie wcześniej, niż późną jesienią.

ocenił(a) serial na 7
frania06

Qutro

ocenił(a) serial na 8
frania06

We Francji od lutego dopiero trwają zdjęcia do II sezonu i potrwają do lipca. Na stronie Le Parisien znalazłam informację, że emisja kolejnego sezonu jest przewidziana nie wcześniej niż w marcu 2017r., niestety bardzo długo trzeba będzie czekać.

ocenił(a) serial na 8
paulina_t_2

weź nawet nie żartuj <załamana>

ocenił(a) serial na 9
Elficzek

O.O dopiero? To co ja mam zrobić? >_<

ocenił(a) serial na 7
paulina_t_2

Ojej, to dluzej niz myslalam.

frania06

Oficjalna data juz jest: 20 marzec ;)

ocenił(a) serial na 9
G_yoon333

Super! <3

ocenił(a) serial na 7
G_yoon333

Na oficjalnej stronie Facebooka tej daty nie ma, jest tylko cos w rodzaju ze wkrotce, wiec chyba bedzie pozniej.

ocenił(a) serial na 7
angelica

27 marca jednak :)

ocenił(a) serial na 9
angelica

A wiecie kiedy będzie polska premiera ? Na stronie Canal+ póki co nic nie znalazłam.

azaleia

Od czego seriale online?:>

ocenił(a) serial na 6
Kasss1711

ma ktoś jakiś link gdzie można obejrzeć z polskimi napisami najnowsze odcinki?

ocenił(a) serial na 8
anusia_vip

Jest juz 2 sezon ?

ocenił(a) serial na 6
Fryzekk

gdzieś jakieś info było że miał być od 27 marca...to nie wyszedł w końcu jeszcze?

ocenił(a) serial na 10
anusia_vip

wg wiki to była francuska premiera, a w UK ma być 21 kwietnia. Znalazłam pierwszy odc z francuskim dubbingiem online, ale po angielsku jeszcze nie ma.

ocenił(a) serial na 9
frania06

jest już cały sezon po angielsku na torrentach

ocenił(a) serial na 10
frania06

Wydaje mi się że wczoraj albo przedwczoraj widziałem trailer na Canal+ i mają odpalić od 18 albo 25 sezon 2 sam czekam z niecierpliwością pozdro.

ocenił(a) serial na 7
1878

18 maja drugi sezon w Canal+ o 21.00

ocenił(a) serial na 9
kinoman1985

Super! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones