PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789519}
6,8 2 399
ocen
6,8 10 1 2399
White Gold
powrót do forum serialu White Gold

Zobaczymy

użytkownik usunięty

Czekam na więcej szczegółów, ale skoro pojawia się Ed, to ufam, że będzie dobrze, bo jest dobrym aktorem.

No już się jednak ponoć nie pojawi, bo odebrali mu rolę za oskarżenia o gwałcie :/

użytkownik usunięty
Dagmara15

Wiem, słyszalam, trochę niefajnie, zwłaszcza, że nie ma żadnych dowodów na to, że to zrobił...

Takie wydawanie wyroku bez w ogóle dowodów i sprawy w sądzie :/ Jak dla mnie to te podejrzenia o molestowanie to dramat. Ja wiem, że na pewno wiele z tego to prawda, ale na pewno okaże się, że pare kobiet chce się w ten sposób wybić i zaistnieć.

użytkownik usunięty
Dagmara15

Dokładnie, mam takie samo zdanie. Według mnie kilka kobiet na pewno wykorzysta tą sytuację, żeby mieć swoje 5 minut, zwłaszcza że Eda oskarżyły aktorki, o których nikt nie słyszał i nagle każdy je zna, bo oskarżyły Eda o coś takiego :/

A telewizja od razu go zwolniła chociaż nic nie jest potwierdzone. Zresztą wątpię, żeby akurat on musiał kogokolwiek zgwałcić. Przystojny dość jest, kasę ma. Laski same mu pewnie się do łóżka pchają.

użytkownik usunięty
Dagmara15

A kto wie czy przypadkiem one same nie chciały a on może nie był zainteresowany i teraz się mszczą za to? Nie wiemy tego i pewnie się na razie nie dowiemy...

Tak też bywa, bo nawet wokół siebie podobne rzeczy widziałam, gdy facet laskę odrzucił, a ta potem robiła mu "piękną" opinię w ramach zemsty.

użytkownik usunięty
Dagmara15

No właśnie, ja też byłam świadkiem niejednej takiej sytuacji. Zresztą kobieta jest zdolna do wszystkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones