White Lines
powrót do forum 1 sezonu

Jestem na 3. odcinku, czy warto oglądać dalej? Jak narazie pierwsze odniki nie były dla mnie zachęcające, przyznam, że nie wciagnęły mnie za bardzo i były dość nieciekawe, w moim odczuciu. Jeśli są osoby, które oglądały dalej, to proszę o wypowiedzenie się, czy warto poświęcić jeszcze trochę uwagi temu serialowi, bo dalej zaczyna się to wszystko rozkręcać, czy lepiej odpuścić?

Nixi0023

Moim zdaniem nie warto. Oglądnąłem 7 odcinków i żałuję, że nie porzuciłem tego serialu wcześniej.
Jak chcesz dobry serial o życiu, to polecam Big Little Lies.

ocenił(a) serial na 3
PawelChudy

Super, dzięki za radę i podpowiedź. Skorzystam z obu ;)

ocenił(a) serial na 3
Nixi0023

Dalej jest tylko gorzej, ale spróbuję obejrzeć do końca, żeby mieć z czego się śmiać ze znajomymi.

ocenił(a) serial na 3
astrid_broxx

Haha, okej, w takim razie życzę cierpliwości i powodzenia!

ocenił(a) serial na 3
Nixi0023

Miałem podobny dylemat i zdecydowałem się obejrzeć sezon do końca.Nie popełniaj mojego błędu :)

ocenił(a) serial na 3
Enwues

Okej, dziękuję za radę, będę się jej trzymać!

ocenił(a) serial na 2
Nixi0023

Ja nie dałam rady zmęczyć drugiego...rozumiem, ze nie mam po co wracać?:|

ocenił(a) serial na 3
evillynn

Najwyraźniej tak, może lepiej poszukać czegoś ciekawszego, niż tracić czas

ocenił(a) serial na 5
evillynn

Zdecydowanie..słabe to strasznie.Fabuła jest może interesująca,ale ma tak dużo dziur,bohaterowie są beznadziejnie głupi.Ibiza to taka sodoma i gomora,a grupa głównych bohaterów skupia najgorsze stereotypowe cechy angoli obsikujących Kraków..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones