PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107115}

Więzy krwi

Kindred: The Embraced
7,7 1 042
oceny
7,7 10 1 1042
Więzy krwi
powrót do forum serialu Więzy krwi

WAMPIRY...

ocenił(a) serial na 10

Oglądałam ten serial, gdy jeszcze byłam w liceum. A wampiry to mój konik od Drakuli - jakaś podstawówka. Uwielbiałam horrory, do tego stopnia, że zaczęłam interesować się samym Vladem Tepesem i legendami Europy Środkowej o wampirach. Gdy zobaczyłam ten serial uśmiałam się i stwierdziłam, że gdyby wampiry istniały w realu, to tak by wyglądały. A teraz pytanie... kto nie chciałby być nieśmiertelny?

Kusząca możliwość...

Bardzo chciałabym mieć ten serial na własność, żałuję też że Mark Frankel (Julian Luna) nie żyje, bo był świetny. A Jeff Kober dał popis swoich możliwości i dowód że może być zróżnicowanym aktorem.

Pozdrav...

anna_olko

Czy chciałabym być nieśmiertelna? Trudne pytanie.
A co do serialu - mam go. Tzn. tyle ile zostało nakręcone. Odezwij sie jesli nadal chcesz.

ocenił(a) serial na 10
attra

Czesc, Dziekuje za propozycje, bardzo chętnie, ale już mam. Co do nieśmiertelnosci, to ma dwa końce. Z jednej strony jest fajnie, a z drugiej patrzysz jak umierają ludzie, których znasz. I to jest wlasnie cena zanią - samotność.

Pozdrawiam,
A.

Ps. W filmie podaba mi się także muzyka. W You yube znalazlam soundtrack z filmu. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones