PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801307}

The Great Seducer

Wi-dae-han Yu-hok-ja
7,2 399
ocen
7,2 10 1 399
Wi dae han Yu hok ja
powrót do forum serialu Wi-dae-han Yu-hok-ja

Kwon ShiHyun składa obietnicę wieloletniej przyjaciółce Choi Soo Ji iż pomoże jej w zaplanowanej zemście. Ma on za zadanie uwieść Eun Tae Hee, sprawić by sceptycznie nastawiona do niego dziewczyna się w nim zakochała. W tym całym znakomitym układzie każdy z bohaterów doświadczy poważnych sytuacji życiowych a także miłosnych rozterek.

Jest tylko po angielsku, nikt jeszcze się nie podjął tłumaczenia, tutaj:
quickdrama.com/series/tempted/?action=watching&server=1&movie=tempted-1x1&auto=t rue

martamk4

Zastanawiam się czy obejrzeć tą dramę... i ze mną jest tak, że jak si wciągnę to nie mogę przestać oglądać. Czy ta drama jest faktycznie rewelacyjna? Widząc twoją ocenę sądzę, że tak, ale... mogłabyś zdradzić o jaką zemstę chodzi ( ogólnie) bo jestem w rozterce co do obejrzenia :/

ocenił(a) serial na 10
JadziaSmosarska

Drama ma niską oglądalność w Korei ale ma za to wysoką jeśli chodzi o międzynarodowy zasięg, ja nie sugerowałam się opinią publiczną i po prostu sięgnęłam po tą dramę - nie żałuje bo wbrew temu co inni piszą uważam że jest naprawdę niezła, chociaż fakt czasami może zmylić bo bohaterowie zrywają, potem do siebie wracają ale te intrygi sprawiają że nie mogę oderwać oczu, po prostu.

Generalnie chodzi oto że jest trójka przyjaciół - Se Joo, So Ji & ShiHyun kończą szkołę i wkraczają w dorosłe życie, So Ji podkochuje się w pewnym chłopaku który przyjaźni się z Tae Hee - on chce z nią być ale ta do niego nic nie czuje, natomiast So Ji jest osobą no dość konkretną i od tego zaczyna się cały jej plan by Eun Tae Hee została ze złamanym sercem więc angażuje w to swojego przyjaciela Kwon ShiHyuna - który znany jest z tego że nikt mu się nie oprze, no typowy pies na baby, wszystko się komplikuje kiedy on faktycznie zacznie się w Tae Hee zakochiwać, a So Ji będzie naciskać na niego coraz bardziej by ostatecznie pogrążył dziewczynę. Co do Se Joo to jest on zakochany w So Ji i robi wszystko by ta zwróciła na niego uwagę, natomiast no ta nie jest nim zainteresowana.

Napisałabym więcej bo JEST więcej powiązań między ShiHyun a Tae Hee bo okazuje się że łączy ich nie tylko - zakład oraz miłość ale także przeszłość, ale to byłby dość duży spoiler.

martamk4

Właśnie zaczęłam oglądać, więc dopiero wkraczam w świat Great Seducer, ale dziękuję za objaśnienia :] Czasem również sugeruje się opinią innych, ale nie zawsze to się sprawdza z moimi gustami, dlatego rozjaśnione mi zostało w głowie po twojej wypowiedzi :D

ocenił(a) serial na 10
JadziaSmosarska

Proszę bardzo, miłego oglądania :).

martamk4

Jeśli chodzi o polskie tłumaczenie to jest na stronach (tu są same napisy dostępne) baka.dramawiki.pl , www.adpsubs.pl/index.php i online na www.dramaqueen.pl

patrycjagrudzinska1

Pod jakim tytułem na damaqueen?

mile82

Great Seducer

patrycjagrudzinska1

Dziękuję:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones