PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626615}
6,4 1 786
ocen
6,4 10 1 1786
Wiadomości z drugiej ręki
powrót do forum serialu Wiadomości z drugiej ręki

Które postacie wam się najbardziej a które najmniej podobają.

fanpolskichseriali

doskonały (!!!) Waldek Błaszczyk w roli Tomasza - fajnie zbudował rolę, nie macha nadmiernie kończynami (śmiesznie je na sztywno trzyma wzdłuż ciała), nie mówi dziwacznie, nie przebiera się w różowe spodnie i cekinki (uff) i do tego jest niegłupi. Asystent Pani Pakulnis też niezły zakręt..., choć na razie ma krótkie scenki, ale liczę, że dadzą mu poszaleć, bo w teatrze jest wyśmienity! Menago nowego Wilka i sam Wilk fajne chłopaki z ludzkimi odruchami. Najsłabszym ogniwem jest piękna, acz sztywna jak pal Azji Agatka Rusek. I męczący grający ciągle w ten sam deseń Pan Kwaśny...

fanpolskichseriali

Wojciech Mecwaldowski genialny!;)

ocenił(a) serial na 10
najda

najlepsza postać: egzekwo Mecwaldowski i Pakulnis xD
najgorsza postać: Kwaśny i ten młody chłopak przyjaciel Tomasza, aż nawet nie wiem jak ma na imię

ocenił(a) serial na 7
fanpolskichseriali

najlepszy Wojciech Mecwaldowski i Tomasz, najgorsza Agata

ocenił(a) serial na 10
fanpolskichseriali

AGATA - cudowna (krytykujące ją to zapewne brzydkie kobiety mające gigantyczne kompleksy - bo Magda jest śliczna-wzór kobiety i super gra tutaj)
Marcin - super
Jacek (Sitarski) - świetnie gra

najgorzej - na razie brak ......może od biedy Łukasz producent (Borowski)

redhead_2

rozumiem, że podoba Ci się Pani Magda zupełnie jak mnie, ale nie musisz się tak bulwersować- każdy ma prawo do wyrażenia swojej opini i nie musi być koniecznie taka jak Twoja.

ocenił(a) serial na 7
julaz1994

bardzo podoba mi się sposób w jaki zachowujesz się na forum. pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 7
fanpolskichseriali

strasznie mnie wkurza kumpel od Marcina... Jacek chyba. Jest mega irytujący. Najlepsza Agata i Magda.

fanpolskichseriali

Najbardziej lubie Tomusia, przystojny, słodki i taki bezbronny

ocenił(a) serial na 6
milenasy

Wg mnie najlepsza jest Magda. Bardzo wyrazista bohaterka, ładnie ją wykreowała Maja Hirsch.
Głowny bohater też świetny- Mecwaldowski daje radę.
A Jacek czasem jest irytujący, ale nie wyobrażam sobie serialu bez tej postaci.
Co do Agaty Rusek- po prostu pozytywna bohaterka skrzywdzona przez świat, męża, wiecznie wykorzystywana itd. Nie wyobrażam sobie, żeby M. Łaska zagrała ją inaczej. Taka rola. Poza tym jest bardzo ładna i świeża.

fanpolskichseriali

Najbardziej lubię postać Jacka. Świetnie go gra M. Sitarski. Budzi sympatię. Niektóre sceny z jego udziałem są przekomiczne :) . Najmniej podoba mi się... Ciężko wybrać. Nie ma tu jednoznacznie negatywnych postaci. A te trochę złośliwe są bardzo dobrze odgrywane. Hmmm, no może prawdziwy Marcin Wilk, na początku serialu. On potrafił być wredny. Ale teraz odpoczywa. A jeszcze mam nadzieję, że dzięki bratu, a może też i całej tej komie, się kiedyś poprawi.

ocenił(a) serial na 8
karolajna_7

Jacek mega!

ocenił(a) serial na 7
fanpolskichseriali

fajna jest postać piotra/marcina - wojciech mecweldowski klasa jak zwykle. moja "pierwsza trójka" to też tomasz i magda.
postać agaty - zmanierowana do granic absurdu - nie dane jest się aktorce popisać - permanentnie ta sama mina i ewentualne wydęcie ust i wywrócenie oczami jako forma ekspresji. zgroza.

fanpolskichseriali

Najlepsza postać - Tomasz, jest genialnie zagrany przez p. Błaszczyka, tak uroczo przekoloryzowany i zabawny ;) Najmniej podoba mi się póki co Agata.

fanpolskichseriali

właśnie oglądam i potwierdzam Tomasz jest GENIUSZEM! Piotr/Marcin też niezły. Mnie najbardziej irytuje postać Jacka.
Generalnie serial mocno mydlano- operowy, ale dla oglądania Tomasza warto !
"Tato Marcin całuje Agatę! Jak to ją całuje ? No normalnie buzią"

ocenił(a) serial na 7
Sccarllet

tak!! oficjalnie po odcinku 37 Tomasz nie ma sobie równych!

użytkownik usunięty
fanpolskichseriali

Piotr jest dobry :) A Marcin też pomimo że w szpitalu leży.
Najgorszy - Kwaśny
Najlepsi-Piotr,Jacek,Karol

fanpolskichseriali

wg mnie najlepszy jest tomasz, a najgorszy jacek

fanpolskichseriali

odcinek 42, Tomasz odkrywający, że jest hetero :) hahaha

Sccarllet

Może w drugiej serii rozkręci się jego znajomość z Zuzą, asystentką mamusi ;)

Najlepsze postaci wg mnie to przede wszystkim Piotr/Marcin, Tomasz no i nieprzeciętny Jacek, rozwala ;D
Najgorsze- Magda i Waśko, mają jakoś mało pola do popisu.

ocenił(a) serial na 9
karmik14

No ale co Wy chcecie od Waśki? mnie się podoba, jak ciągle knuje i kombinuje, i za każdym razem przegrywa. Tomuś jest mistrzem, ale mnie podoba się tez reżyser. Zawsze jest taka postać; starego wygi, mądrego, doświadczonego i, w gruncie rzeczy, dobrego:) trochę żal mi serialu, bo świetny, ale cóż, TVP musi mieć pieniądze na gaże gwiazdorskie, dla jurorów rozlicznych teleturnieji oraz seriale typu "polska dynastia".

ocenił(a) serial na 8
fanpolskichseriali

Ja uważam, że wszystkie postaci bardzo dobrze dobrane
Ale faktycznie postać Tomasza- pajączka świetnie zagrana! To numer 1
muszę wspomnieć też o Adzie Fijał/Ewa,którą każdy tu pominął, niezła...

ocenił(a) serial na 10
fanpolskichseriali

Najlepsi Piotr, Jacek i Tomasz. Bezkonkurencyjni! Podobali mi się też Karol i Magda.
Nie wiem kto najgorszy... Wszyscy fajnie grali. Może tylko Wiktor mnie trochę irytował..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones