PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119350}
5,5 30 393
oceny
5,5 10 1 30393
4,0 3
oceny krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

Bo Netflix wam zepsuł serial. Bo tam jest poprawność, c....y złoty smok i durne dialogi. Jesteście po gorszej stronie rzeki. Wisły może? Stójcie na gorszym brzegu jak wam się podoba. Jarajcie się tym ,,czymś". Gumowa strzyga jest lepsza i pewnie walka z nią też. Efekty są za......e. Czekaliście na lepszą wersję i odwróciliście się od niej. Pewnie nawet ,,Grosza daj Wiedźminowi" to dla was kiepska piosenka. Żal mi was. Jedyny plus z tego polskiego ,,gówna" to muzyka śp. Ciechowskiego. To jedyne co było dobre. Miała swój klimat. Ale za jakie to pieniądze było robione. Za grosze. A Netflix przynajmniej miał porządny budżet. Nie umiecie docenić pracy Bagińskiego i Pani Lauren. Żegnajcie. Bo pewnie nie ma co liczyć, żebyście zmienili zdanie przy drugim sezonie. Polska wersja jest jak spalone mięso. Nie da się jeść. A Netflix zrobił coś ze smakiem. Idealne danie. Nasz serial to dno!!! Jak to o was świadczy? Polaczki zaślepione nienawiścią do Netflixowej wersji.

ocenił(a) serial na 8
Igi1997

Nie zesraj się :D

ocenił(a) serial na 8
Igi1997

Gównem, kolego, to jest ten netflixowy wysryw, który zresztą szybciutko zostanie zapomniany. natomiast nasz polski serial będzie pewnie wspominany i za 20/30 lat. wiesz dlaczego netflixowy łiczer jest o wiele gorszy od naszego? jak nie to ci powiem, ano dlatego że netflix rozminął się zupełnie z rdzeniem tego uniwersum. patent Sapkowskiego jest prosty, zestawić klasyczne fantasy, baśnie i mity z brudem i cynizmem życia, oraz nieładnymi prawdami o ludzkiej naturze przy jednoczesnym zachowaniu poczucia humoru. w polskim serialu trochę tego humoru właśnie zabrakło ale reszta jest. nie ma tego wszystkiego za to w tym netflixowym czymś, a takie bzdety jak budżet czy efekty specjalne to pierd na wietrze.

kgibas666

Wiesz co ci powiem. Dziwi mnie postawa tych wszystkich fanów. Za granicą chwalą, ale narzekają głównie Polacy. To jest wasze podziękowanie za pracę Pani Lauren i Bagińskiego.

ocenił(a) serial na 8
Igi1997

a wiesz co ja ci powiem? dwie rzeczy. po pierwsze że nie rozumiem twojego stanowiska odnośnie tych "podziękowań". serial to produkt za który płacisz. jak płacisz to masz prawo wymagać. zdecydowanie nie musisz tu być nikomu za nic wdzięczny bo oni robią to dla kasy, tym bardziej że w przypadku "łiczera" spaprali to koncertowo. po drugie, to że poziom zachodniego widza jest niski widać gołym okiem po produkcjach jakie z zachodu docierają ale nie jest prawdą że cześć z nich nie jest tego świadoma i że wszyscy nieodmiennie chwalą. są tacy którzy bezbłędnie potrafią wypunktować wady tego serialu. przykłady: "Netflix The Witcher Critique | A Mediocre Disappointment" z kanału tbcoop, albo "The Witcher Netflix Show - What a giant load of crap" z kanału Lt_Joker, oba na youtube (coś nie mogę ci tu linków podać bo mi nie wbija komentu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones