Wielkie kłamstewka
powrót do forum 1 sezonu

Dobra obsada i absolutnie genialna Nicole w trudnej roli. Niemniej poza grą aktorską i ogólnie obsadą cala historia nieco przewidywalna i mocno przeciętne historie. Typowo paczworkowe rodziny, zdrady i kłamstwa. Od momentu ujawnienia gwałtu już było dla mnie oczywiste zakończenie. Momentami sceny naciągane i przegięte. I Perry, który przy świadkach na końcu zaczyna bić i kopać żone..tego typu przemocowy typ nigdy by tego przy świadkach nie zrobił.

justyna_grzanka

Pełna zgoda. Liczyłam (na podstawie opinii) na kawał dobrego serialu, a dostałam typową amerykańską opowieść, bez napięcia, bez większego dreszczyku. Dramaty typu "nienawidzą mnie, bo jestem pracującą mamą". Wyścigi o bycie najlepszą, najbardziej idealną w oczach innych. Nic nowego, nic porywającego. Mocno się zastanawiam nad oglądaniem drugiego sezonu. Nie potrafię zachwycić się rolą Reese. Jedynym wątkiem, który wzbudził moje zainteresowanie to wątek Celeste i Perry`ego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones