PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867407}

Wikingowie: Walhalla

Vikings: Valhalla
6,4 9 133
oceny
6,4 10 1 9133
Wikingowie: Walhalla
powrót do forum serialu Wikingowie: Walhalla

Co za szmira

ocenił(a) serial na 2

Czarna jarl kobieta, drewniani aktorzy, drugi plan wklejony w Adobe After Effects przez stażystę, zalewanie wątkami oraz indoktrynacja (bo trzeba być ponad podziałami i nie ważne że wikingowie chrześcijanami) - wyłączyliśmy z dziewczyną po 40 minutach i pragniemy o tym zapomnieć

ocenił(a) serial na 2
djmysz

Ta abominacja nie zasługuje na puszczanie jej zwiastuna przed oryginalnymi Wikingami

ocenił(a) serial na 7
djmysz

Serial z tłem historycznym, fabuła luźna. Ale trzeba przyjść na forum, wkleić papkę swoją i zaniżyć ocenę ze względu na religię i kolor skóry. Oj biada nam...

ocenił(a) serial na 1
djmysz

Nie dotarlem jeszcze do czarnej jarlki, bo juz po 25 minutach widac wredna netflixowa propagande. Az sparwdzilem jak wygladala ta historia (https://historiamniejznanaizapomniana.wordpress.com/2015/11/13/masakra-w-dniu-s w-brykcjusza/). W ciagu 25 minut otrzymalem antychrzescijanska papke, gdzie chrzescijanski krol morduje z zazdrosci cale wioski (bo sa "sola" w oku - pominieto prawdziwe tlo historyczne). Fanatyczny wiking chrzescijanin, gwalci dziecko i okalecza mowia, ze wlasnie ja nawrocil. I to wszystko w zaledwie 25 minut!.

ocenił(a) serial na 7
djmysz

Jak może ten serial szmirą nazwać ktoś kto squid games ocenił na 9 :) Prawdopodobnie serial nie obejrzany, ja zaś leję na kogoś twojego pokroju i oglądam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones