PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867407}

Wikingowie: Walhalla

Vikings: Valhalla
6,4 9 129
ocen
6,4 10 1 9129
Wikingowie: Walhalla
powrót do forum serialu Wikingowie: Walhalla

Powalczy o dominację na Bałtyku

ocenił(a) serial na 6
_KzO_

O tak poprawność idiotyczna w pełnej krasie

użytkownik usunięty
Danio31b

To głupota a nie poprawność polityczna. Ty zaś dałeś sobie narzucić bledną definicje, bo nazywasz głupotę poprawnością polityczna. Dlatego w moim odczuciu jesteś ćwierć inteligentem. Bo widzisz, Ci którzy zatrudniają czarna kobietę w roli jarla, maja w tym jakiś interes, albo przynajmniej kierują się swoimi przekonaniami, swoja ideologia. Ty z kolei całkowicie nieświadomie, dokładasz swoja cegiełkę do budowanej przez nich ideologii, bo postrzegasz świat zgodnie z definicjami ideologi z która się nie zgadzasz. Używasz pojęć w sposób w który Ci z którymi się nie zgadzasz, chcą żeby były używane. Nic nie mam do osób które wierzą, że czarna kobieta w roli jarla to coś co zapewni „równość” albo „sprawiedliwość”. Ludzie wierzyli w większe bzdury, ich sprawa. Natomiast ktoś taki jak Ty budzi we mnie wstręt. Leniuch bez krzty krytycznego myślenia.

ocenił(a) serial na 6

Leć odrazu zmień majtki,bo ewidentnie narobiłeś w galoty.I pisząc "poprawność idiotyczna" po części nazwałem to też głupotą.Tylko, że nie wiem co jest głupsze, czarny Jarl kobieta czy jednak ty. Trudny wybór

użytkownik usunięty
Danio31b

"I pisząc "poprawność idiotyczna" po części nazwałem to też głupotą." - grochem o ściane:)

spokojnie chłop dobrze chciał a ty mu ciśniesz... :)

"To głupota a nie poprawność polityczna. Ty zaś dałeś sobie narzucić bledną definicje, bo nazywasz głupotę poprawnością polityczna. " Przecież on nie nazwał tego poprawnośćią polityczną tylko poprawnością IDIOTYCZNĄ, czyli w przeciesieństwie do ciebie, celowo w ogóle nie użył stwierdzenia "poprawność polityczna", a ty usilnie twiedzisz, że nazwał coś poprawnością polityczną i na tej podstawie nazywasz go leniuchem bez krzty krytycznego myślenia? Czyli nazwanie czegość poprawnością IDIOTYCZNĄ, według ciebie świadczy o tym, że człowiek jest leniuchem i nie ma krzty krytycznego myślenia? Co to za debilny tok myslenia? Piszesz też: "Używasz pojęć w sposób w który Ci z którymi się nie zgadzasz, chcą żeby były używane."Czyli ci, z którymi się nie zgadza chcą aby nazywać poprawnośc POLITYCZNĄ poprawnością IDIOTYCZNĄ? Chcą aby zamieniać słowo POLITYCZNA na słowo IDIOTYCZNAi tam używać tego pojęcia? Wszystko dobrze z głową?

Zatrudnili rodowitą Szwedkę w roli Szwedki... Akurat aktorka nie pochodzi z Afryki, a jest rodowitą Skandynawią, bo eureka! Wikingowie trudnili się handlem niewolników i pozyskiwali ich również z Afryki...no i tak poprawnością historyczną są Wikingowie, którzy również posiadają urodę mieszaną z innymi rasami...

Jedyna poprawność polityczna to zrobienie z kobiety jarla... To już nie miało by miejsca.

_KzO_

Tego się nawet nie da skomentować jakoś normalnie, Przeszli samych siebie

ocenił(a) serial na 5
_KzO_

Bo Skandynawia prowadziła od zawsze ożywioną wymianę gospodarczą z Nigerią. Nie to co leżącymi tuż obok krajami słowiańskimi, o których w serialu się prawie nie wspomina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones