Wikingowie: Walhalla (2022-2024)
Wikingowie: Walhalla: Sezon 1 Wikingowie: Walhalla sezon 1, odcinek 1
odcinek Wikingowie: Walhalla (2022-2024)

Grenlandczycy

The Greenlanders 57m
6,7 442
oceny
6,7 10 1 442
Wikingowie: Walhalla
powrót do forum s1e1

Netflix trzyma poziom. Po pierwsze, odcinek zaczyna się tak, jakby to podli chrześcijanie sprawili, ze wikingowie z przyjacielskich i do rany przyłóż ludzi, stali się okrutnikami, którzy w swojej pracy najbardziej lubią gwałty, plądrowanie, palenie wiosek oraz mordowanie każdego, kto podejdzie im pod topór. Po drugie, mniej więcej w 32 min odcinka, niewysoki starzec odciąga Leifa Erikssona i mówi - chodź ze mną, zanim któryś z tych przeklętych chrześcijan Cię zobaczy. Dorzucił jeszcze coś o jezusowej bandzie. Problemem w tej scenie jest to, ze Leif Eriksson w tym momencie sam był chrześcijaninem od co najmniej 3 lat. Rozumiem ze można naginać prawdę historyczną, ze można pokazać Anne Boleyn jako nubijską lordównę (żartowałem, tego tez nie ogarniam), ale ileż można nawalać w chrześcijan. To zaczyna być zwyczajnie irytujące. Nie wiem jak to się dalej rozwinie, ale póki co, to co zobaczyłem może czyścić buty Wikingom czy Upadkowi królestwa. Mimo wszystko oglądam dalej :)

pasza30

amen

ocenił(a) serial na 5
pasza30

Jako, że to film, a sceny (jak i motyw) z "chrześcijanami" jest silnie toksyczny (najazdy kamer, muzyka, gra aktorska etc.) zgaduję, że sam film jest antychrześcijański. Ma obrzydzić stosunek nie do tych co żyli kiedyś ale do tych co żyją teraz. No ale to chyba nic nowego, Netflix jest widocznie jednym z promotorów NWO.

LUBANG

irytowało mnie to, ze serial w bardzo prymitywny sposób próbuje uderzać w chrześcijan. Po niecałych 3 odcinkach stwierdziłem, ze ten serial w skandalicznie prostacki sposób podchodzi do wszystkiego. Bez żalu zarzuciłem przygodę z tym gniotem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones