Wikingowie: Walhalla
powrót do forum 1 sezonu

Niestety. Do Vikingów się nie umywa (zwłaszcza pierwszych sezonów). To był mroczny, klimatyczny serial, pełen zwrotów akcji i zaskoczeń. Tutaj... Papka o niczym. Już się nie czepiam czarnoskórej Jarl. Przy pozostałych, wymuskanych, wystrzyzonych jak prosto od barbera to i tak jedna z lepiej zagranych postaci chyba. Jak ja tęsknię za Ragnarem, Lagherta, Flokim, Ivarem, Biornem, Rollo i reszta ekipy... :( Nie liczę na to że coś się zmieni w 2 sezonie. Niestety. Obejrzę bo klimat lubię, ale ten serial jest dla mnie wielkim rozczarowaniem.

mr_karakal88

Dokładnie, ten serial jest o niczym.. I naprawdę historyczne nieścisłości czy poprawność polityczna mają tu znaczenie drugorzędne.. Mam wrażenie jakby za serial zabrali się twórcy korony królów i mody na sukces.. Jakieś dialogi o niczym, tysiąc wątków też o niczym, nikt się nie wyróżnia, nie ma komu kibicować, sceny walki słabe.. Jak Ragnar skakał ze swoim toporkiem to było coś.. Tutaj nawet jak coś się dzieje, to nic się nie dzieje.. Szkoda..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones