PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659055}

Wikingowie

Vikings
8,4 174 021
ocen
8,4 10 1 174021
6,8 8
ocen krytyków
Wikingowie
powrót do forum serialu Wikingowie

kiedy wy w końcu zajmiecie sie ta strona i aktualizacjami jest juz 11 odcinek nawet nie wyświetla mi ze serial leci i za ile dni następny odcinek ruszcie sie obiboki !!!

ocenił(a) serial na 9
leviatan_ski

Do seriali polecam aplikację TV TIme ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
leviatan_ski

Gdyby nie reklama na twitchu tez bym nie wiedział ze serial leci....

ocenił(a) serial na 4
leviatan_ski

16 listopada były 2 wątki, że rusza sezon 5B

inna sprawa, że nie wiem od czego to zależy -czy wirus? czy zabezpieczenia antywirusowe w pracy?
że na niektórych komputerach wypowiedzi pojawiają się z kilkudniowym opóźnieniem...
---------------
30 najnowszych wątków/tematów na forum
http://www.filmweb.pl/serial/Wikingowie-2013-659055/discussion?plusMinus=false

ocenił(a) serial na 9
leviatan_ski

Też zwróciłem na to uwagę, nie spodziewałbym się że FW nie zaktualizuje tam popularnego serialu..

ocenił(a) serial na 9
leviatan_ski

przecież sam możesz dodać nowe odcinki, administracja musi je tylko zaaprobować. Czemu tego szybciej nie zrobiłeś?

ocenił(a) serial na 8
marpolek

XDDDDDDDDDDDD, na zaakceptowanie czegoś nowego czekasz około miesiąc jak nie dłużej, ten portal to jedno wielkie bagno bez administracji i moderacji, jakby istniała jakaś podobna strona, w miare popularna lub zyskująca popularność, to filmweb już dawno by zniknął, Ale niestety nie ma takiego.

ocenił(a) serial na 9
mich145

więc miesiąc nie jest chyba zbyt długim okresem biorąc pod uwagę fakt, że w zamian ta informacja jest zweryfikowana i masz pewność, że to co w serwisie znajdujesz odpowiada stanowi faktycznemu ;]

marpolek

Zależy co się aktualizuje, kolejka bywa naprawdę długa. Moje ostatnie aktualizacje czekały ponad rok, w tym czasie linki do źródeł wygasły/zmieniły się i owe aktualizacje zostały odrzucone. Dopóki Filmweb nie usprawni systemu weryfikacji nie będzie to działać jak trzeba. Zwyczajnie jest za mało ludzi, którym się chce za darmo odwalać niezbyt wdzięczną robotę.

ocenił(a) serial na 10
leviatan_ski

Skoro interesujesz się serialem to jakim cudem nie wiesz kiedy będzie emitowany sezon lub odcinki?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
leviatan_ski

leviatan_ski zgadzam się z tym co napisałeś, jestem z Tobą! :D

Oni bardziej wolą gry aktualizować na tej stronie niż filmy i seriale ;-) :D

ocenił(a) serial na 10
michael79

z grami to niech sie wa..la od tego jest gry-online i rozpiska na cały rok a to jest filmweb a nie filmgryweb

ocenił(a) serial na 10
leviatan_ski

haha dokładnie! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones