Wikingowie (2013-2020)
Wikingowie: Sezon 4 Wikingowie Sezon 4, Odcinek 11
Odcinek Wikingowie (2013-2020)

Obcy

The Outsider 45m
8,0 1 924
oceny
8,0 10 1 1924
Wikingowie
powrót do forum s4e11

S04E11

ocenił(a) serial na 10

Kiedy 11 odcinek? :o

ocenił(a) serial na 9
Martyna972

Jesień tego roku ;) wiosna sezon

ocenił(a) serial na 9
mop01290

wiosna sezon 5

ocenił(a) serial na 10
mop01290

ok, dzięki wielkie :) Czekam z niecierpliwością :D

ocenił(a) serial na 9
mop01290

Czy ktokolwiek wie już, kiedy nowe odcinki? Jesień za pasem a google nic nie podpowiada

Enterraz

Nie wiem po co wgle zrobili sezon 4 składający się z 20 odcinków jak zrobili taka przerwę jakby to był kolejny nowy sezon. Absurd. Chyba nikt tego nie wie kiedy bd premiera....

ocenił(a) serial na 9
Arlett_a

Faktycznie, sprawdziłam już sprawę i producenci dotąd nie ujawnili daty. Również nie rozumiem, czemu zamiast połowek nie mianowali ich osobnymi sezonami. Może bali się efektu numerka, tj że widzowie się zniechęcą uczeni doświadczeniem że nawet najlepsze seriale psują się najdalej po piątym sezonie. Może to obniżyło koszty produkcji (pensje obsady i nagrywanie za jednym zamachem).

Enterraz

Pewnie jest prawdą to, że koszty produkcji i wynagrodzenia obnizyły się dzieki temu, ale jest to według mnie nie do pomyślenia aby robić taką przerwę w jednym sezonie i zakpili sobie z fanów tym posunięciem, no ale jak to wszędzie kasa musi się zgadzać.

ocenił(a) serial na 9
Arlett_a

No musi, show powstaje za pieniądze dla pieniędzy. Nie dla fanów tylko dla widzów, nie kryje się za tym żadna ideologia. Przykro jest czekać, kiedy pali ciekawość, ale tak długo jak nie płacimy za to, co producenci nam dają (można się kłócić o jakieś ułamki z abonamentu sat a większość i tak ogląda online) nie mamy podstaw do pretensji ;)

ocenił(a) serial na 10
Arlett_a

W sumie w ostatnim sezonie Breaking bad było tak samo i chyba sie czekało tyle czasu co na nowy sezon

TyrionLanister

Faktycznie z wykazu odcinków tutaj na filmweb pokazuje, że było to 11 miesięcy między 8, a 9 odcinkiem bodajże. Az ciężko mi sobie przypomnieć, że była tak przerwa. Prawdopodobnie zaczęłam ogladać sezon 1 w trakcie tej przerwy i nie odczułam tego, bo nie czekałam tyle :P

ocenił(a) serial na 8
Arlett_a

Ja mniej więcej zacząłem oglądać ostatni sezon Breaking Bad w takim czasie, że musiałem czekać na kolejny odcinek "tylko" jakieś 2-3 miesiące. Nawet nie wiedziałem, że była aż tak wielka przerwa między nimi.

dominik3128

Dlatego najlepiej ogląda się seriale, kiedy ileś sezonów jest już wydanych, z drugiej strony nie przeżywa się niestety wydarzeń w serialu na bieżąco i nie śledzi nowinek, wywiadów z obsadą aktorską itd. na temat nowego sezonu ;)

ocenił(a) serial na 9
Martyna972

Serial startuje pod koniec września lub na początku października. Finał sezonu odbędzie się w grudniu.

ocenił(a) serial na 10
paco82

dzięki wielkie, wyczekuje ! :D

ocenił(a) serial na 9
Martyna972

W przyszłym roku sezon 5-ty będzie również rozszerzony do 20-stu odcinków i podzielony na dwie części: 5A 10 odc. i 5B 10 odc..
Travis mówi o tym w tym wywiadzie: https://www.youtube.com/watch?v=H9bifU8biZI , dokładnie we fragmencie pomiędzy 3:30 a 3:41.

ocenił(a) serial na 10
paco82

Okey dzięki wielkie za precyzyjną odpowiedź ;)

ocenił(a) serial na 9
Martyna972

Niestety sezon 4B będzie później niż planowano. Jest opóźnienie ze względu na, bliżej nie określone, problemy związane z post-produkcją.
Poza tą złą wiadomością mam też dobrą. Zdjęcia do sezonu 5-tego są już zakończone.

paco82

W takim razie bardzo szybko się uwinęli, to dobrze - nie będą lecieć na łeb i na szyję, po prostu dobra organizacja :) dzięki za link do wywiadu z Travisem, zaraz sobie obejrzę ;)

Martyna972

30 listopada

kosovitz

Jotub potwierdza:)

https://www.youtube.com/watch?v=Itfq7HyuhzA

ocenił(a) serial na 10
kosovitz

No to czekamy :/

ocenił(a) serial na 9
kosovitz

Zgadza się. Oficjalna data premiery to środa, 30 listopada, 21:00, oczywiście w USA.

ocenił(a) serial na 10
paco82

O k*rwa ja myślałem że już będzie w październiku a tu praktycznie koniec listopada ehh

ocenił(a) serial na 9
TyrionLanister

Niestety trzeba czekać dłużej. Z drugiej strony, jest czas aby obejrzeć poprzednie sezony od nowa.

paco82

Po skończeniu każdego sezonu mam rozterkę czy nie obejrzeć poprzednich od nowa, żeby sobie wszystko przypomnieć i znów dać się wciągnąć ;) co do czekania - poczekamy sobie, jesteśmy do tego przyzwyczajeni, a im dłużej się czeka, tym większa jest radość :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones