Wikingowie (2013-2020)
Wikingowie: Sezon 4 Wikingowie Sezon 4, Odcinek 7
Odcinek Wikingowie (2013-2020)

Zysk i strata

The Profit and the Loss 45m
8,3 2 084
oceny
8,3 10 1 2084
Wikingowie
powrót do forum s4e7

s04e07

ocenił(a) serial na 5

witam, nie znalazłem innego postu o tym odc, iwęc założyłem, czyja to była na koniec głowa? :D

Janusz21

No i co ściemniasz? Skoro OD RAZU pod Twoim tematem jest wcześniejszy o tym samym odcinku założony kilka godzin wcześniej?
http://www.filmweb.pl/serial/Wikingowie-2013-659055/discussion/s04e07,2764691

Chyba lepiej czasem poświęcić 3 minuty na szukanie zamiast tworzyć bezsensowny spam? Wyobraź sobie, że do każdego odcinka każdy użytkownik zakłada osobny temat... Teraz kumasz?

ocenił(a) serial na 5
KLAssurbanipal

teraz tematy są ułożone pod wzgledem jakejś popularności nie pod wzgledem daty... kumasz? wiec mogłem tego nie znaleźć bo było gdzieś hen na dole

Janusz21

Widzisz, że są 2 przyciski - sortuj wg popularności i sortuj wg chronologii, kumasz?

ocenił(a) serial na 5
KLAssurbanipal

kumam że chcesz pokazac że jesteś taki mądry, gratuluje pokazałeś to jakiemus gościowi na filmwebie, który nie znalazł tematu naprawde szacun, wow, na dzielni beda dumni...

Janusz21

A co ja niby z tego bym miał? Po prostu mnie denerwuje taki spam. Jeśli wiele osób nie będzie szukać tematów tylko zakładać mnóstwo tematów i zrobi się jeden wielki bajzel. Jedynym moim celem było zwrócenie Ci uwagi, żeby uniknąć na przyszłość tego, że z każdym nowym odcinkiem mógłbyś znów zakładać duplikaty.

ocenił(a) serial na 10
Janusz21

Też się zastanawiałem długo i moja nieco szalona teoria jest taka:
Była to pewnie halucynacja. Ale gadanie do głowy ma jak najbardziej sens :)
Moim zdaniem to głowa Mimira (poniżej wyjaśnienie z wikipedii)

MIMIR: w mitologii nordyckiej tajemniczy mędrzec o nieznanym pochodzeniu. Był właścicielem źródła mądrości u korzeni Yggdrasilu. Prawo do napicia się z tego źródła uzyskał Odyn, płacąc w zamian Mimirowi własnym okiem.

Po wojnie Azów z Wanami Mimir został wraz z Hönirem oddany do Wanów jako zakładnik. Za rady udzielane Hönirowi został przez Wanów ścięty. Zabalsamowana głowa Mimira udzielała rad Odynowi.

ocenił(a) serial na 5
Spooky82

nawet ma sens :D

ocenił(a) serial na 10
Janusz21

Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones