Wikingowie (2013-2020)
Wikingowie: Sezon 6 Wikingowie Sezon 6, Odcinek 10
Odcinek Wikingowie (2013-2020)

Plan doskonały?

The Best Laid Plans 51m
7,4 936
ocen
7,4 10 1 936
Wikingowie
powrót do forum s6e10

Bjorn żyje

ocenił(a) serial na 9

Moim zdaniem Bjorn żyje, jak już inni zauważyli to była metafora.Jednak najbardziej uywierdziłem sie w przekonaniu po obejrzeniu zapowiedzi 11 odcinka.Hvitserk mówi do Ivara '' I told you Ivar you can not kill him!'' na to Ivar ''i'ts impossible''.Wiem, że to może dotyczyć kogo innego ale cmoonnnn wierzycie w to? Wieszcz przepowiadał wszystko do tej pory ze 100% skutecznością, nagle teraz by sie pomylił? Otwórzcie piwko i cieszcie sie na 11 odcinek :)

ocenił(a) serial na 10
wilq_24

też moim zdaniem żyje. Pomijając historię (serial nie zawsze się jej trzyma), ale jeden być może naiwny aspekt do mnie przemówił. Ostatnie sekundy odcinka - wbity w piach miecz Bjorna, miecz królów. W zapowiedzi kolejnej części sezonu widać go w czyjejś ręce. Wierzycie, że Ivar, chory na władzę po zgładzeniu Bjorna pozostawiłby ten miecz? Symbol władzy? Nie sądzę. Poza tym Ivar w tym czasie wspinał się na klif :)

ocenił(a) serial na 8
wilq_24

To sobie poczekamy trochę na 6B, które pewnie pojawią się pod koniec roku. Mają to być ostatnie odcinki całego serialu.

wilq_24

Z tego co wyczytałem aktor grający Bjorna potwierdził śmierć postaci.... :(

bubsterldz

Jakiś link do potwierdzenia tych rewelacji ??

ocenił(a) serial na 6
wilq_24

Idioto oznaczaj, że spoiler. Jestem w połowie 6. sezonu. Nie dość, że tytułem dałeś popis, to jeszcze brak spoilera. Żałosne.

ocenił(a) serial na 9
Alex_Tyler

W ten sposób możesz się odzywać do ziomków w rodzinie "idioto"

ocenił(a) serial na 6
wilq_24

Człowieku nie dziw się, ze tak Cie nazywam skoro zrobiłeś to bez kompletnego zastanowienia. Myślisz, że na fora seriali wchodzą wyłącznie ludzie, którzy są na bieżąco i każdy kto wschodzi na forum seriali, które mają po kilka sezonów zrobił to po ostatnim odcinku?

ocenił(a) serial na 9
Alex_Tyler

Typie! Po co wchodzisz do komentarzy odcinków, które masz jeszcze daleko przed sobą? Nic tylko po spojlery.

ocenił(a) serial na 6
taboret2

Typie! Temat wisi na forum ogólnym serialu, bez oznaczenia spojlerów.

ocenił(a) serial na 9
wilq_24

Spoiler!!!!!! Bjorn będzie królem szwecji

dzikudzina

tak pisza na wikipedii xD

ocenił(a) serial na 10
dzikudzina

Niekoniecznie. Już był widziany na Nowogrodzkiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones