Wikingowie (2013-2020)
Wikingowie: Sezon 6 Wikingowie Sezon 6, Odcinek 20
Odcinek Wikingowie (2013-2020)

Ostatni akt

The Last Act 51m
7,5 808
ocen
7,5 10 1 808
Wikingowie
powrót do forum s6e20

Kto takie kocopoły wymyśla to ja nie wiem, 3 pierwsze sezony rewelacja, ale im głębiej w las tym gorzej... Tych 10 odcinków sezonu 6b to po prostu nie powinno w ogóle powstać...Głupoty takie, że przy odcinku 19 zacząłem się zastanawiać czy Ubbe z ekipą w 20 odcinku nie spotkają się czasem z Transformersami, masakra. Zmarnowane 450 minut życia, żeby dooglądać ten chłam do końca.... Wątek z Ruskimi też zakończony tak, że szkoda gadać, po co w ogóle kręcili resztę sezonu nie wiem, ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę... Teraz chcą kręcić sequel -po takiej manianie jaką teraz odstawili, nie wiem czy chcę to oglądać.

ocenił(a) serial na 9
Shaker82

Kolejne części ma kręcić Netflix. Zupełnie inna historia i aktorzy, więc to nie ma nic do rzeczy.

użytkownik usunięty
tweetykrk

Aha czyli Wikingowie będą murzynami. To jezczcze ciekawiej się zapowiada.

ocenił(a) serial na 7

Niebinarni murzyni

ocenił(a) serial na 7
_KzO_

Którzy byli kiedyś byli kobietami

ocenił(a) serial na 4
tweetykrk

inny serial, ale ten sam STWÓRCA serialu - Michael Hirst
"Vikings: Valhalla" (2021)
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+przejmuje+%22Wiking%C3%B3w%22.+Powstanie+seq uel+%22Valhalla%22-135550
https://www.antyradio.pl/Filmy-i-seriale/Seriale/Netflix-stworzy-kontynuacje-Wik ingow-O-czym-opowie-serial-Valhalla-37127

ocenił(a) serial na 7
Shaker82

Średnie zakończenie, ale nadal lepsze od finału Gry o Tron

ocenił(a) serial na 9
Joel2

Jestem w 100% anty w stosunku gry o tron, ale to co się działo w Vikingach to przebiło wszystko. Nie działo się absolutnie nic. Serial powinien się skończyć na odcinku 11 6 sezonu to mniejsza kompromitacja by była. A jakby skończyło się na śmierci Ragnara to byłoby najlepiej choć historia Synów Ragnara miała niestety zmarnowany potencjał.

Shaker82

Wikingowie jest serialem historycznym w który History chciało wkleić całą sagę wikingów. Nie jest proste w 6 sezonach zmieścić 207 lat (tyle wychodzi od najazdu na Anglię po dopłynięcie osadników do Ameryki) używając kilku bohaterów. Proponuję wpierw poczytać o podróżach wikingów a później pisać o transformersach .

ocenił(a) serial na 7
JOKERWLKP

Ten serial ma z historią mało wspólnego. Poza imionami bohaterów

JOKERWLKP

tak jak kolega Joel2 napisał, z historią ten serial ma mało wspólnego, natomiast na siłę wciskać jakieś bzdety typu przepowiednia, że jeden z synów zabije drugiego, po czym jakiś obszczumurek z nożem zrobił z niego sitko, o tym jak to rusek był wielki, potężny oraz okrutny, a później wychodzi na balkon i daje się zastrzelić z łuku, litości buhahahaha.

ocenił(a) serial na 10
Shaker82

Ale co niby jest takiego że Transformersy się miały pojawić? xD

fantality1999

nic, pływali to tu, to tam i myślałem, że w końcu może spotkają Optimusa Prime albo może Batmana, ja wiem ;)

ocenił(a) serial na 10
Shaker82

Chyba nie wiesz o co chodzi w tym serialu, że tylko potrafisz marudzić

Shaker82

Najśmieszniejsze, że Ivar b/k w nieco wierniejszej historii serii książkowej "Wojny wikingów" ginie gdzieś w Anglii... O kobietach biegających z mieczami i toporami już nie będę pisał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones