Wikingowie
powrót do forum 2 sezonu

Sezon drugi - sneak peek

ocenił(a) serial na 9

Odnośnie zapowiedzi drugiego sezonu (http://www.youtube.com/watch?v=-KHVr_Eg8qA)


SPOILER!








Nie chce mi się wierzyć, że pozbędą się tak szybko Lokiego:(
Moja ulubiona postać w tym serialu....
Chamstwo!

ocenił(a) serial na 4
Myrkul

To nie jest powiedziane. W trailerze nie ma momentu samej śmierci, a wątpię aby twórcy tak wcześnie pokazywali w trailerze, że jeden z głównych bohaterów umrze. Raczej pokazali, że może umrzeć... aby potem okazało się, że jednak przeżył. I będziemy zaskoczeni. No, a przynajmniej ja :)

ocenił(a) serial na 7
Richtie

Tylko nie Floki! ._. Mam nadzieję, że w ostatniej chwili Ragnar wskoczy "pod topór" i mu wytrąci do z ręki, czy coś, bo nie wyobrażam sobie straty tak barwnej i świetnej postaci.

ocenił(a) serial na 8
Mauretania

Masz racje pewnie tak będzie!!!!

Richtie

Wg. mnie zginie. Tylko, że jest to może scena z tego co zobaczymy dopiero w ostatnich odcinkach drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
Richtie

a moze to sen? albo rodzaj przepowiedni? Rollo jest bardzo wazna postacia w tym filmiku, w serialu nie mial wczesniej takich "solowek". wiec pozostaje szansa, ze Floki zyc bedzie!

ocenił(a) serial na 8
Myrkul

nie wiem czy cos przeoczylem w 1 sezonie ale czemu oni walcza miedzy soba..?

checik1

Nie wiadomo.

ocenił(a) serial na 7
Destr0

nie wiadomo??? juz nie pamiętam dokładnie, ale po skończeniu 1 serii przynajmniej ja miałam wrażenie, że w następnej bracia będą musieli skoczyć sobie do gardeł! Rollo to kawał skur...syna i zdrajcy, mimo tego, co na początku zrobił dla Ragnara (w trakcie sądu przed Jarlem)

sensiii

Pytanie jak bardzo 2. sezon bedzie hist. Według legend zginął wrzucony do dołu pełnego jadowitych węży na rozkaz króla Elli z Nortumbrii. Pytanie czy Rollo jest tym Rollo:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rolf

ocenił(a) serial na 7
Destr0

a wiadomo, w sumie Ragnara przedstawili prawie! jako wzorcową głowę rodziny naszych czasów, a wg podań taki grzeczny nie był :)

sensiii

"w sumie Ragnara przedstawili prawie! jako wzorcową głowę rodziny naszych czasów"
W którym odcinku? :O
Rabowanie miast, klasztorów i zabijanie ludzi to raczej nie są obowiązki współczesnego ojca rodziny.

ocenił(a) serial na 7
Destr0

to jego praca! lub hobby
mnie bardziej chodziło o to, że zbyt długo był wiernym mężulkiem :D

ocenił(a) serial na 8
Destr0

Również półhistoryczny, półlegendarny Ragnar tak zginął. Ale kompletnie nie pokrywają się daty ich życia (braci oraz króla Elli)
http://en.wikipedia.org/wiki/Ragnar_Lodbrok

kilstrit

To wiem.

ocenił(a) serial na 7
Myrkul

nie wierzę, ze uśmiercą Flokiego, zbyt fajna postać, chociaż... :<
a tak btw. f'ckin marshall toric.. czy ten aktor grał już w poprzedniej serii, czy dopiero dołączy do obsady?

ocenił(a) serial na 6
sensiii

toric .. he he..;) gra w pierwszej serii króla, któremu "niegibający się Jax" postanawia służyć wsparciem... :)

Myrkul

Floki nie może umrzeć tak szybko, to byłaby głupota:/
Na inną rzecz chcę zwrócić uwagę- chyba mają większy budżet, bo w końcu mamy prawdziwą walkę, a nie 5 wikingów biegających z toporkami:)

ocenił(a) serial na 8
Myrkul

Szit, ciężko byłoby to zmontować tak, by Floki przeżył. Chyba musimy się pożegnać z naszym ulubieńcem :<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones