PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752105}

Wiktoria

Victoria
7,9 10 333
oceny
7,9 10 1 10333
Wiktoria
powrót do forum serialu Wiktoria

Ślub się odbył. A lord M. zagrał koncertowo! Co za aktorstwo!! Wyglądał jakby ból go tłamsił - ale zachował się perfekcyjnie.

Albert rzeczywiście trochę niknie przy lordzie M - bo wydaje się takim nachmurzonym dzieckiem. Choć prośba o notatki - sprawiła, że się śmiałam. Takie to było pocieszne:)

A Wiktoria po prostu się zakochała, może potrzebowała czułości?

Przy scenie pożegnania z lordem M. - po prostu serce mi pękło!

nan_s

Zgadzam się w 100%! Jakoś wcześniej nie przepadałam za Rufusem, ale w tej roli po prostu wymiata. Aktorstwo najwyższych lotów!
Albert w domu publicznym, robiący notatki ze sztuki miłości... po prostu wręcz niewyobrażalne :D ta niemiecka dokładność!
Scenariusz jest genialny. Napisała go Daisy Goodwin, autorka świetnych powieści tj. "The Fortune Hunter", czy "American Heiress", niedługo wydaje też powieść "Victoria" ;)

ocenił(a) serial na 9
Ribanna

Świetny jest jest w ' Człowieku z wysokiego zamku" obejrzyj koniecznie :) pierwsze 3 odcinki troche nudne potem wciąga jak wodospad

ocenił(a) serial na 9
kargulowa555

dokładnie! Rufus jest genialny. Ma to coś:)

ocenił(a) serial na 9
jaga9

Obersturmbanfurer Jonh Smith to najciekawsza i najpełniejsza , najbardziej ludzka postać z całego filmu- dobrze , że gra ją Rufus bo robi to genialnie

Ribanna

Fakt Rufus w Roli Lorda M świetny a w 5 odcinku tylko to potwierdził. Co do Alberta to jakoś nie pałam do niego sympatią. Ledwo zaręczył się z Victorią, ślubu jeszcze nie było a już ją zdradził z prostytutką. Pokazał, że niczym nie różni się od tych wszystkich innych Lordów.

ocenił(a) serial na 9
justyna280

on jej nie zdradził tylko poszedł na szkolenie :)

użytkownik usunięty
nan_s

mi też, rozpłakałam się przy tej scenie w holu :(

cudowny serial, cudowny lord m.

btw. szkoda tylko ze widzialam wczesniej jak wygladala krolowa naprawde i jakos trudno mi sie wczuc w tę romantycznosc ;]

ocenił(a) serial na 7
nan_s

Gdzie można obejrzeć 5 odcinek?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones