PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91538}

Will i Grace

Will & Grace
7,5 2 605
ocen
7,5 10 1 2605
Will i Grace
powrót do forum serialu Will i Grace

Pewnie dla wielu będzie to profanacją, ale jak dla mnie jest to jedyny serial komediowy, który może rywalizować z Przyjaciółmi o miano najlepszego sitcomu. W sumie odkryłem go niedawno i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, bo choć lubię wiele seriali komediowych to żaden z nich nawet nie mógł się umywać, moim zdaniem, do Przyjaciół aż tu nagle taka niespodzianka. Oczywiście bez Megan Mullally to nie byłoby, jak dla mnie się nawet nad czym zastanawiać.

Piotrek099

Friends zdecydowanie

ocenił(a) serial na 9
Piotrek099

ja na przykład uważam że Przyjaciele przy Will&Grace to prawie ramota! Też przez lata jako gówniarz sikałem po nogach przed Friends, człowiek myślał że to szczyt szczytów, aż przyszły masowo inne seriale z Usa i okazało się że wcale tak nie jest! My biedne Polaczki nie wyrobieni i prawie wyłącznie Przyjaciółmi karmieni w TV żyliśmy po prostu w wielkiej nieświadomości :-) W&G jest tego chyba najjaskrawszym przykładem, ten serial jest GENIALNY, iskrzy takim humorem, chemią i naigrywaniem się z Political Correctness że Przyjaciele przy nim wypadają naprawdę naiwnie, starodawnie i sztucznie.
he he zaraz mnie tu zlinczują za to :-)

ocenił(a) serial na 10
JABOL666

Ja się z Tobą zgadzam !;)

ocenił(a) serial na 9
KokainKa_978

ha ha dzięki! :-)

ocenił(a) serial na 10
JABOL666

Jak najbardziej się z tobą zgadzam, na pewien sposób sądzę, że w ogóle porównywanie tych dwóch seriali to nieczysta gra, bo sądzę, że każdy kto obejrzał chociaż jeden epizod W&G nie będzie chciał wracać do przyjaciół :D!

JABOL666

Przyjaciele to serial o 4 lata starszy, więc kiedy zaczęli go puszczać Amerykanie też sikali ze śmiechu. A telewizja dojrzewała trochę dłużej niż kino, więc "Przyjaciele" w swoim czasie też byli nowością. Tak samo jak "Simpsonowie". Genialny, nowatorski serial. Ale po "Głowie rodziny", w której MacFarlane mógł już sobie pozwolić na sypanie wulgaryzmami, też wypada teraz dość dziecinnie. A jednak gdyby spytać samego MacFarlane'a, prawdopodobnie sam powiedziałby, że bez "Simpsonów" jego dzieło nie wyglądałby tak, jak wygląda. Dla wszystkiego, co nowe, ktoś kiedyś musiał przetrzeć szlaki.

Chociaż co ja tam wiem. Właśnie szukam serialu do obejrzenia i chyba się przekonam do "Will i Grace" właśnie.

NickError

Zgadzam się - dorzuć south park. Chodzi mi o to że czasem te seriale się wypalają. Nie mówię że są złe

ocenił(a) serial na 9
Piotrek099

Zdecydowanie Will and Grace!

Poustis

Friends zdecydowanie

ocenił(a) serial na 9
Piotrek099

Tez bylem wielkim fanem "Friends" ale od czasu gdy odkrylem "Will & Grace" ogladam tylko ich...przeswietny humor, wyrazisci bohaterowie ( kocham Karen)...po prostu swietna komedia, ktora ma zawsze cos do przeslania ;)

ocenił(a) serial na 10
otfi

Dokładnie Karen jest nie do podrobienia. Dla mnie obok Denny'ego Crane'a z "Boston Legal" jedna z najlepszych kreacji serialowych.

Piotrek099

Will I Grace, powalaja kazdym dobrze napisanym dialogiem oraz zawodowo zaprezentowanym przez najlepsza obsade dobrze do siebie pasujaca, po czytaniu tych wypowiedzi powiem wam ze jak sie oglada powtorki to sie wtedy odrazu wie ktory serial jest lepszy ;D w w&g zawsze cos jest inaczej
Przyjaciele tez mnie powalaja ale dla mnie zawsze byla komedia polaczona z opera mydlana, mozna to zauwazyc po niektorych watkach jak zwiazek rossa I rachel I po tworcach tego serialu ktorzy na ironie sa ponurzy XD I interesuja sie bardziej operami :)
Will I grace potrafi poruszyc konkretny temat w wlasciwy sposob, pozatym watek homoseksualny sprawia ze ten serial jest wyjatkowy

Zywiec20

Dla mnie trzecim zdecydowanie super serialem jest,,Trzecia planeta od słonca,, Genialny serial!!!

użytkownik usunięty
baksterka

U mnie nawet w pierwszej dwojce, takich barwnych postaci I dialogow niema z innym serialu :)

ocenił(a) serial na 6
Zywiec20

Nadal lubię przyjaciół, ale szczerze wiele żartów jest trochę głupawych i humor bazuje bardziej na niezręcznych sytuacjach, często stresujących samego widza. Na dłuższą metę to męczące ;).

Piotrek099

Will i Grace! Super serial, też go dopiero co odkryłam.

użytkownik usunięty
Piotrek099

Oba maja swoje uroki ale jakbym mial wybrac jedno to Will I Grace. Przyjaciol ratuja dobre kwestie, natomiast w Will I Grace aktorzy potrafia lepiej zaprezentowac te kwestie, tam jest przede wszystkim lepsze aktorstwo, bardziej blyskotliwe, spontaniczne I znacznie bardziej zaskakuje :)

Piotrek099

Jak najbardziej "Friends"

Piotrek099

Obejrzalam jeden i drugi i oczywiscie wybieram przyjaciol. nigdy nie bedzie lepszego serialu. W W&G podobal mi sie pomysl odcinkow na zywo. byly chyba dwa lub trzy.

użytkownik usunięty
Piotrek099

Ja powiem ze mam dluga historie z obiema serialami ale jezeli chodzi o komedie to pamietam ze tylko na Will I grace popuszczalem w gacie ze smiechu I smialem sie jak hiena, przyjaciele sa bardziej obyczajowi chociaz aktorzy w Will I Grace sa bardziej naturalni, poza tym w przyjaciolac ogladalem dla maksymalnie trzech postaci a w Will I grace konieczny jest komplet czteropaku
Podsumowujac wybieram Will I grace

ocenił(a) serial na 10
Piotrek099

zgadzam się z Tobą w pełni :)

ocenił(a) serial na 6
Piotrek099

Obejrzałam więcej odcinków i zmieniam zdanie. Will i Gace są bezkonkurencyjnie lepszym serialem...lepszy humor i bezkonkurencyjna Karen. Tyle lat w nieświadomości ;)

Piotrek099

To ty chyba nie słyszałeś o Frasierze- nadawanym w tych samych latach co głupi Przyjaciele najbardziej nagradzanym serialu w historii;)

Piotrek099

Przyjaciele ,Willa i Grace czasem oglądam ,ale ten humor mi nie podchodzi po za tym w Przyjaciołach jest fajniejszy klimat ,obsada ,dekoracja .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones