Willow
powrót do forum 1 sezonu

Obejrzałam cały, ale bardzo żałuję. Po pierwsze to mam wrażenie, że scenariusz był pisany aby był napisany, dużo niespójności, żarty z podstawówki i te młodzieżowe teksty totalnie się gryzą z klimatem, który próbowano nam zaserwować. Klimat zresztą też mocno wątpliwy i nie umywa się do oryginalnego Willow. Serial miał swoje moment, ba nawet 3 odcinki były dobre ale im dalej tym gorzej. Daję naciągane 3 bo gra aktorska nie była moim zdaniem zła, aktorzy się spisali, gorzej z całą resztą w tym "dziele". Wyżej ocenić się nie da. Bardzo bolała mnie dodawana współczesna muzyka w tle oraz te Disneyowskie czasem sceny, aż do bólu. A ostatnia scena walki z Wiedźmą to już w ogóle, można skwitować krótkim "XD".
Myślałam, że aż tak mocno tego nie spartolą, kocham całym sercem oryginalne Willow i naprawdę miałam nadzieję, że tu będzie równie magicznie a jest byle jak. Wielki plus za Davisa, bo bez niego to by tam nie było niczego.
Najgorsze jest to, że ostatnia scena sugeruje 2 sezon, proszę nie.

ocenił(a) serial na 9
Mythlin

Nikt ci tego drugiego sezonu nie każe oglądać. Ja zobaczę z chęcią.

ocenił(a) serial na 3
Gizmo81

Niestety nie zobaczysz, bo 2 sezon nie powstanie.

ocenił(a) serial na 9
Janusz_fylmwebu

Wiem, imho bardzo szkoda..

ocenił(a) serial na 3
Gizmo81

ocena 9 niezly trolling

ocenił(a) serial na 9
hatti69

Czemu. To moja subiektywna opinia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones