PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671608}

Witam panie

Hello Ladies
6,1 1 342
oceny
6,1 10 1 1342
Witam panie
powrót do forum serialu Witam panie

Wade słusznie dał sobie spokój, jego małżeństwo już dawno się rozpadło - nic by z tego nie było . Jessica również odpuściła a raczej została zmuszona żeby odpuścić - uświadomiła sobie, że po prostu dla widowni nie jest atrakcyjna. Ale przypadek Stephena przecież był kompletnie inny. On był o krok od osiągnięcia swojego celu i w przeciwieństwie do dwójki wyżej wspomnianych jego cel był realny. Mógł uprawiać seks z tą modelką a się wycofał. Na własne życzenie nie zrealizował swojego celu, który był na wyciągnięcie ręki. Rozumiem, że chciał pocieszyć przyjaciółkę, ale ta godzina czy dwie dłużej by nic nie zmieniła a on byłby spełniony. Kompletnie irracjonalne zachowanie.

ocenił(a) serial na 7
Xor2xor

IMO Stephen zakochał się w Jessice. Było to trochę widać w e07, kiedy z nią tańczył na dole i nie wiadomo do czego by tam doszło, gdyby jej chłopak nie przyszedł z informacją, że dostała rolę w serialu. W e08 Stephen spotkał jej chłopaka na imprezie, który to chłopak zostawił ją samą sobie w bardzo krytycznym, życiowym momencie i zobaczył on w tym swoją szansę (w tym wypadku poza samą chęcią/potrzebą pocieszenia Jessici pojawiła się też sposobność ku temu - dlatego zrezygnował z zaliczenia pięknej modelki).

ocenił(a) serial na 7
konrad_84

Ech normalny facet zrobił by swoje z tą laską na plaży i za jakąś godzinę pojechał do tej przyjaciółki :) no, ale serial pewnie miał zostawić po sobie jakiś głębszy sens.

ocenił(a) serial na 6
PawelFX

ja myślałem o tym by na jego miejscu po prostu przyjechać z modelką do przyjaciółki ;)

ocenił(a) serial na 7
PawelFX

"Normalny facet"? Dzięki Bogu jestem w takim razie nienormalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones