PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835321}
7,5 2 408
ocen
7,5 10 1 2408
Witamy na odludziu
powrót do forum serialu Witamy na odludziu

Myślałem, że tego nie dożyje, ale dostałem europejską, a dokładnie norweski odpowiednik Przystanku Alaska do tego z elementami Fargo oraz Twin Peaks. Czekam z niecierpliwością na 2. sezon, który mam nadzieję, że powstanie. Pierwszy mnie zachwycił aktorsko, scenariuszowo i klimatem.

ocenił(a) serial na 8
Lukasz_Swiniarski

Może się wydawać, ale to nie Przystanek Alaska. Nawet łącząc te trzy serie. To bardziej poważna seria. W Alasce dowcip był normą. Do tego bardzo dobry. Tu dowcip jest gorzki, mętny i ponury i również bardzo dobry, ale z innej beczki.

ocenił(a) serial na 9
Stefan_Sikanamura

To te porównania tylko świadczą o wielkości tego serialu, bo jak już porównywać, to to bardzo dobrych rzeczy. Czekam na 2. sezon. Mam nadzieję, że będzie.

ocenił(a) serial na 9
Lukasz_Swiniarski

Oj tak, świetne to było. Włączyłem zupełnie przez przypadek bez czytania recenzji a wsiąkłem kompletnie. Oby więcej takich produkcji.

ocenił(a) serial na 8
trx89

Zgadzam się. Na serial trafiłem dzięki reklamie. Niesamowite postaci, ciekawe historie, piękne krajobrazy nic tylko oglądać:-)

użytkownik usunięty
Lukasz_Swiniarski

Przestańcie używać słów Pana Tomasza . Co do serialu trochę powyżej średniej , zdecydowanie nie ta liga co Fargo lub Przystanek Alaska . Aktorsko do Fargo to temu serialowi jak mi na pieszo do Oslo . Jak to było w Seksmisji , kiedy nie ma dobrych jabłek to i "psiary" wydają się święte .

użytkownik usunięty

Porównując z Fargo , chciałem porównać z filmem . Nie wersją serialową .

Lukasz_Swiniarski

Ni jak ma się to do przystanku alaska. Przystanek to była komedia fabularna o zabarwieniu pozytywnym. Tutaj mamy depresyjny dramat ludzki potęgowany odludziem na Norwegii. Serial jak dla mnie rewelacyjny ale nie ma jakiegokolwiek porównania do przystanku . Przystanek alaska był naciągany i mało prawdopodobny tu mamy 100% sytuacji z życia wziętych.

ocenił(a) serial na 8
Lukasz_Swiniarski

Właśnie obejrzałam, genialny, tylko nie wiem co dalej oglądać... Możesz coś polecić?

ocenił(a) serial na 9
Lukasz_Swiniarski

Uwielbiam krówki ciągutki, są rewelacyjnie pyszne 9/10!!! pyszne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones