PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016534}

Witamy we Wrexham

Welcome to Wrexham
7,5 1 108
ocen
7,5 10 1 1108
Witamy we Wrexham
powrót do forum serialu Witamy we Wrexham

Solidny poziom

ocenił(a) serial na 8

Powoli zmierzam do końca drugiego sezonu i muszę przyznać, że ciekawie to wszystko wygląda.
Przede wszystkim serial jest uniwersalny i nie ogranicza się tylko i wyłącznie do samej piłki nożnej i meczów. Poznajemy wielu bohaterów społeczności Wrexham, historie i wpływ jaki wywarła na mieszkańców, codzienne problemy życia codziennego.
Dla mnie serial jest dodatkowo perełką bo od lat pasjonuje mnie futbol, a w szczególności liga angielska. Nie ukrywam, że produkcja sprawiła, że bardziej zacząłem zwracać uwagę na wyniki Wrexham i bacznie obserwować ich progres i podróż, która miejmy nadzieję da kolejne awanse.
3 sezon planowany jest na przyszły rok i na pewno będzie równie ciekawy bo aktualnie Wrexham gra już w League 2 i wszystko wskazuje na to, że powalczą o awans (aktualnie mają 2 miejsce po kilkunastu kolejkach).

arekostrowski

Nie słyszałem o tym projekcie . Śmieszy mnie to. Bo zawsze w FIFIE, wybierałem na początku Wrexham jako klub który prowadzę ;D Nie wiem czemu, ale tak robiłem od Fify 2006. I zaprowadziłem klub na szczyt i wygrałem LM :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones