Wojna światów
powrót do forum 2 sezonu

Drugi sezon

ocenił(a) serial na 5

Jak wrażenia po dwóch pierwszych odcinkach nowego sezonu? Jak dla mnie zapowiada się mega ciekawie.

Castanello

Pierwszy sezon taki sobie podobno,jak drugi bedzie lepszy to moze dam mu szanse.

aronn

Skąd wiadomo, że drugi jest lepszy, skoro nie został przez Ciebie obejrzany?
Mogę się wypowiedzieć w pełni o dwóch sezonach i nie bajdurzyć o bzdurach po obejrzeniu kilku odcinków jak co poniektórzy.
Osoby w komentarzach będą mówić o wędrówkach i wędrówkach i o tym, że serial jest płytki i do bani. Tobie jedynie mogę napisać, że jest specyficzny i nie dla każdego uważającego, że sci-fi to tylko gwiezdne wojny i transformersy jako ogólnik fantastyki naukowej, którym należy się wszędzie posługiwać.

ocenił(a) serial na 3
Castanello

Żabojad do tego mega irytujący zabija matkę dla panny i mówi że zrobił to dla niej... ręce nie mają gdzie opadać.. już samo to pokazuje jak głupi jest ten serial.

Rafael_Himenez

Ale mnie rozśmieszyłeś, bo jak można było nie zorientować się, że gość jest chory psychicznie. Inna skala, ale mamy np. taki zespół Aspergera, brak empatii, brak odpowiedzialności, czasem agresja. Na pierwszy rzut oka nie zorientujesz się, że coś jest nie tak. Taka osoba np. napisze komentarz zdradzający fabułę, ale nie widzi problemu w tym, że nie napisała UWAGA SPILER!

ocenił(a) serial na 3
Bzium_3

Sory, mój błąd. Następnym razem napisze UWAGA SPILER!

Rafael_Himenez

Kto powiedział, że to nadal jest na ziemskich warunkach? Nie ma być, to zamysł kosmiczny i niektórzy z podchodzą z zamysłem "ziemskim" co jest błędem, bo tutaj się on w większości nie pojawia. Oprawa graficzna jest ziemska, ale relacje i logika się zmienia.

ocenił(a) serial na 5
Castanello

To pierwszy sezon był dobry. Natomiast drugi... poziom głupoty ludzkości wręcz poraża.

ocenił(a) serial na 5
Castanello

Natomiast samo zakończenie serialu jak najbardziej udane. Bez próby uszczęśliwienia wszystkich. Trochę pozytywne ale też tragiczne.

Martin von Carstein

Warto to ogladac,nie muli?

ocenił(a) serial na 5
aronn

Ja oglądałem to w tle. Do innych zajęć. Historia mnie zaciekawiła na tyle iż byłem ciekawy jak będzie przebiegać i jak się skończy.

Natomiast jeżeli chodzi o całokształt ten serial jest przeciętniakiem. Trochę słabych, trochę dobrych momentów. Nie bano się też pokazać mordów jakie kosmici dokonywali na dzieciach co czyni tą produkcją dość oryginalną - podkreśla to iż ludzie są bezlitośnie eksterminowani i nikt nie może czuć się bezpiecznie choćby przez moment.

Castanello

Pierwszy sezon mi się podobał, niestety drugi okazał się totalną porażką, garstka ludzi ucieka przed garstką obcych którzy wyglądają i ubierają się jak ludzie i używają naszej broni. Cały czar i klimat prysł. Zamiast wojny światów mamy potyczkę dwóch grupek ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones