PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464705}

Wojna i miłość

Birdsong
7,1 2 522
oceny
7,1 10 1 2522
Wojna i miłość
powrót do forum serialu Wojna i miłość

I nawet jeśli love story okaże sie kolejną sex story, to i tak warto oglądać. Polecam po pierwszym odcinku z nadzieją, że następna niedziela nie przyniesie rozczarowania.


Joseph Mawle zaskoczył mnie już interpretacji Lawrence " Women in love", a dla Eddiego Redmayne rzeczywiście otworzyły się wszystkie drzwi- jestem bardzo ciekawa, przez które zdecyduje się teraz przejść :)

Pemberley

Gdzie oglądałaś ten film?

OlaRad1

W tv.
Ty mozesz sprobowac ogladac na biezaco tu : http://www.filmon.com/tv/htmlmain/#BBC-1

ocenił(a) serial na 9
Pemberley

Udało się komuś obejrzeć coś dłużej niż kilka minut na tym www.filmon.com? Mi po jakimś czasie wyświetla się " trial period expired " i muszę zapłacić za oglądanie. ; (

Pemberley

Calkiem ciekawy chociaz nie jest porywajacy po pierwszym epizodzie. Moge jedynie miec jedynie wielkie uznanie dla Redmayne, gra po swojemu, czyli bardzo wysublimowanie. Pamietam go z dzieciecej roli (niepamietam tytulu), ostatnio dobrze zaprezentowal sie w weekend z marIlyn. Tutaj nimby dorosly facet a mimo to jego dziecieca twarz troche psuje calosc. Ciekawe, jak daalby sobie rade ze zlym character em filmowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones