PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140339}

Wojownicze Żółwie Ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles
7,0 7 099
ocen
7,0 10 1 7099
Wojownicze Żółwie Ninja
powrót do forum serialu Wojownicze Żółwie Ninja

Pytanie jak w temacie. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

nie. z tego co wiem to 2 czy 3 ostatnie sezony już nie... ja poszukuje napisów do nich, mam parę sztuk na "wymianę" jak coś :)

użytkownik usunięty
Pajdak6

Dzięki za odzew. Ja oglądam bez polskich napisów. Ale nie ukrywam, że czasem by się przydały, jednak nie wszystko jestem w stanie skumać. Największe trudności mam z nazwami wynalazków i wyjaśnieniami sposobów ich działania. A Krang niekiedy mówi tak niewyraźnie, że trzeba solidnie podkręcić głośniki, chociaż to i tak nie zawsze skutkuje. Można znaleźć kilkanaście odcinków z polskim lektorem. No właśnie - szkoda, że tylko kilkanaście.

miałem z polskim lektorem ale jakość i obrazu i dźwięku słaba strasznie... więc też powoli katuje po angielsku, chociaż jak komiksy po angielsku lubię tak filmów, kreskówek nie koniecznie ;) ale jakbyś coś wiedział więcej w temacie to się odezwij

użytkownik usunięty
Pajdak6

W tych odcinkach z lektorem, które ja widziałem, z obrazem i dźwiękiem nie było źle. Tylko intra i outra były poucinane. Tak się składa, że mam napisy do niektórych odcinków - do całej I serii, do 5 odcinków z II serii i do 3 odcinków z III serii. Ale tak jak pisałem, jakoś się staram radzić sobie bez napisów. Dobrnąłem szczęśliwie do połowy kreskówki - odcinek "Skok na spinki". I stwierdzam, że w niektórych momentach pomoc by się przydała, choć lepiej poradziłem sobie z tym odcinkiem niż z wcześniejszym pt. "Doktorat Donatella".

ja mam napisy do odcinków od 1 do 7, 11,12,13,16,22,23,27,41,43,59,60. nie wiem jak one były podzielone na serie... możesz mi wysłać napisy do tych co nie mam?

użytkownik usunięty
Pajdak6

Masz wszystko to, co ja, właściwie to masz więcej ode mnie, także niestety w tej kwestii nie mogę Cię poratować. Mogę dać Ci jedynie link do spisu wszystkich odcinków:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojownicze_%C5%BB%C3%B3%C5%82wie_Ninja_%28serial_an imowany_1987%29
Pozdrówki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones