PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140339}

Wojownicze Żółwie Ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles
7,0 7 102
oceny
7,0 10 1 7102
Wojownicze Żółwie Ninja
powrót do forum serialu Wojownicze Żółwie Ninja

Pamiętacie te komiksy, które towarzyszyły serialowi w latach 90?

mam raptem 3,ale jestem z nich szczególnie dumny.

mMoże są inne osoby które mają komiksy (może wszystkie) i mogłyby się podzielić z innymi?
W necie jest masa innych komiksów,ale tego KLASYKA nie ma.
proponuje,aby każdy wrzucił cośod siebie na RS i linki podał np. tutaj.

Co wy na to??
Każdy by sięucieszył,nieprawdaż?

ocenił(a) serial na 9
rfreestyler

mam parę zeszytów tej seri-leżą gdzieś pewnie na strychu zakurzone-jak znajdę to wrzucę. swoją drogą gdyby miał ktoś jakieś odcinki to niechn napisze mógłbym odkupić

ocenił(a) serial na 7
karolxx

ta świetna kreskówka jest na www.torrenty.org
pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
karolxx

sluchajcie jakby co ja mam na kasetach i plytach stare odcinki z napisami i lektorem. ale nie sprezedam. jak coś to za darmo :) pozatym szukam chetnego na admina forum TURTLES. w polsce chyba jeszcze nie ma foruym w calosci poswieconego TURTLES :) niech ktos poda swojego maila jesli zainteresowany czymkolwiek :)

rfreestyler

Gdzieś powinienem mieć mocno sfatygowaną pierwszą część komiksu z jakimś wielkim rekinem na okładce i drugą ekipą żółwi w fabule. Niestety nie mogę go znaleźć. Jak przy jakichś porządkach większych się znajdzie, to dam znać.

użytkownik usunięty
rfreestyler

jeszcze raz ja.. codo wymiany komiksów i ogolnie warto napisac na mojego maila pastfm@o2.pl
piszcie na maila ze piszecie z filmweb :)

użytkownik usunięty
rfreestyler

hmm. powstało forum fanów turtles. oczywiscie niekomercyjne wiec pamietajcie ZERO PIRACTWA
http://turtles.phorum.pl/

ocenił(a) serial na 8

Z ciekawości. Powstało owe forum ? Ja również mam komiksy a nawet album z naklejkami :D

rfreestyler

na pewno gdzieś miałem pierwszy zeszyt tego komiksu... ale już dawno temu gdzieś się zapodział.
Przypomnij mi; Ten komiks był ocenzurowany, tak? Miał w tytule zamiast "Ninja" - "Hero", a Michelangelo nie miał nunchaku, tak to było?

ocenił(a) serial na 8
rfreestyler

Autorze postu... Odezwij się czy to ciągle cię interesuje...

użytkownik usunięty
rhcp_20

Hey :) Jasne że tak :) wystarczyło wejśc na moje forum http://turtles.phorum.pl/ i tam napisać o tym :) Interesują mnie stare naklejki z gum i komiksy. dobrze jakby ktos mógł to skanowac :) założ sobie konto na naszym forum a ja ci aktywuje i popiszemy :)

ocenił(a) serial na 8

I tu zaczyna się cały problem. Mam masę Turtles`owych gadżetów z lat młodości. Gorzej z dostępem do skanera. Postaram się coś ogarnąć w tym temacie.

użytkownik usunięty
rhcp_20

a masz moze jakies odcinki po polsku nagrane na VHS z TVP2 ?? to było by najcenniejsze:P te odcinki polskie na torentach czy youtube nie wchodza w gre od dawna je mamy i to my je zgrywalismy...

ocenił(a) serial na 8

Znalazłem 10 zeszytów i dwa albumy z naklejkami <jeden TM-SEMIC , drugi niemiecki>. VHS ów nie mam, sam oglądam to co naściągałem z torrentów.

rhcp_20

Przepraszam, że milczałem. Jak najbardziej jestem nadal zainteresowany.Czy byłaby możliwość,żebyście się podzielili swoimi zbiorami?

ocenił(a) serial na 7
rfreestyler

Miałem jeden komiks , żółwie walczyli z jakimś Katmandu , kojarzysz może ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones