PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127898}
7,9 3 816
ocen
7,9 10 1 3816
Wolf's Rain
powrót do forum serialu Wolf's Rain

Ja mam jedno małe pytanko:D czy jest tylko jedna seria Wolf's rain?? tylko te 30 odcinkó?? byłąm święcie przekonana że jest ok. 3 serii... szukam, szukam i wszędzie, że tylko 1... ojoj... szkoda szkoda...

p_u_m_p_k_i_n

Na początku było 26 odc. Potem dorobili 4, bardzo moim zdaniem słabych, OAV-ałek. 26 to taka podstawaowa liczba jeżeli chodzi o anime. Pozdrawiam.

Gloot

Na początku był jeden odcinek, potem dwa... nie ważne, kiedy powstały końcowe. Do OVA to drochę minutowo im brakuje. Seria pomijając zupełnie niepotrzebne 15-18 (jak ja nienawidzę powtórzeń) zawiera się w 26 odcinkach. I takie było pierwotne zamierzenie. Tylko trochę sie z terminami nie zmieścili. Do tego zakończenie jest naprawdę zmyślne. A ile tam motywów! A jak ryczałem! Łuhuu! Gdyby nie te końcowe odcinki to bym dał 9/10, a tak daję z pełną premedytacją 10/10.

ocenił(a) serial na 10
p_u_m_p_k_i_n

Gloot, musze sie z toba niezgodzic, poniewaz uważam że te 4 dot. odcinki są bardzo piękne, wzruszajace i bardzo "prawdziwe"> Mimo że jestem raczej dojrzałą osoba i rzadko kiedy naprawde sie wzruszam to na epizodzie 27 plakalem jak bóbr... W tychże odcinkach dowiadujemy sie bolesnej prawdy o zasadacyh ktorymi zadzi sie Bóg (Wszechświat? My sami?)
Pozdrawiam serdecznie :)

ocenił(a) serial na 10
Taurus

Ale mosisz przyznać że trochę irytujące i dziwne jest, że jak w 26 oddcinków, pomimo cieżkich ran nikt nie ginie tak w 4 ostatnich padają jak móchy i to w taki troche głupi sposób. Jeśli chodzi o moją opinie, pomysł na zakończenie naprawde dobry ale z wykonaniem trochę gorzej.

Zoltan_3

Mócha to Ty jesteś :P. A nie pomyślałeś, że oni tak naprawdę umierają wtedy, kiedy naprawdę tego chcą? Że nie czują się godni raju?

ocenił(a) serial na 10
Zoltan_3

Wszyscy tak narzekają na tą masową śmierć głównych bohaterów a jakoś mało kto wydaje się dostrzegać, że to było KONIECZNE. Choć nikt nie zdawał sobie z tego sprawy, celem podróży zwanym "Raj" było właśnie stworzenie niego świata, będącego kolejnym ogniwem w cyklu, na gruzach starego. Stary świat musiał umrzeć, tak jak i wszyscy w nim.

ocenił(a) serial na 10
p_u_m_p_k_i_n

ostatnie 4 odcinki grają na emocjach jak zadne inne i są mistrzowskie.

użytkownik usunięty
p_u_m_p_k_i_n

a wg mnie ostatnie 3 odc powinno się pominąć w oglądaniu:P hehe wszystkich usmiercaja na raz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones