PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603184}
5,4 317
ocen
5,4 10 1 317
Wolverine
powrót do forum serialu Wolverine

Obejrzałem z ciekawości lecz w serialu nie znalazłem nawet pojedynczej zalety. Wad za to ma sporo: Kiepska kreska i animacja, bohater zamiast mroku i tajemniczej dzikości wygląda jak drobny ale arogancki cwaniaczek. Muzyka nierówna i zbyt chaotyczna - nie pozwala nawet na moment wczuć się w serial. Fabuła płytka jak kałuża - po tajemniczym zniknięciu ukochanej, Logan wraca z Japonii do NY. Tu ratuje z opresji znajomego z Tokio który odnalazł i zidentyfikował dziewczynę Logana jako córkę japońskiej mafii.
No i to intro... bezsensowne, za szybkie ale w zasadzie odzwierciedla cały serial.

ocenił(a) serial na 3
asceta22

Ciężko się nie zgodzić. Głośno i nudno. Ciekawe czy tak kiepsko bo nad wszystkim czuwał brat z ameryki czy japońskim wyrobnikom się nie chciało. Podobnie ma się sprawa z nową animacją IRON MANa.

asceta22

Jestem wielkim fanem X-Menów a szczególnie Wolverine'a ale musze powiedzieć tylko tyle: Japończycy zje*ali zaje*istą postać.

Według tej bajki Wolverine ma długie włosy i zabija jakiś samurajów ku*wa

użytkownik usunięty
pmikolaszek99

Tutaj widać różnicę miedzy Europejską i Amerykańską a Japońską mentalnością.

Wiecie że japoński Spider-Man ma nawet swoejgo Megazorda :/
http://www.youtube.com/watch?v=2Ax57iXydA8

pmikolaszek99

Co do zabijania samurajów... Polecam przeczytać komiks wg scenariusza Franka Millera. Nawet jest teraz dostępny po polsku.

Lechoo

Oczywiście chodziło mi o rysunki Millera. Scenarzystą jest Claremont.

asceta22

pewnie jakiś debil wpadł na taki pomysł by robić anime z bohaterami od marvela . . .

asceta22

Hehe, to japońska zemsta za amerykańską wersję dragon ball'a ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones