PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771946}

Wróg publiczny

Ennemi public
7,3 562
oceny
7,3 10 1 562
Wróg publiczny
powrót do forum serialu Wróg publiczny

2 sezon?

ocenił(a) serial na 8

Serial kończy się miłym cliffhangerem, będzie drugi sezon?

kazimiera

też jestem ciekawa...

ocenił(a) serial na 9
kazimiera

sprawdziłam - na pewno będzie sezon 2 bo serial odniósł sukces i prawdopodobnie będzie tez sezon3.Dobre jest to ,ze sezon 1 szy jest całością i możemy spokojnie czekać na dalsze sezony.Tak na marginesie to dawno nie oglądałam tak świetnie pomyślanego i zrealizowanego obrazu.Dałam 9/10 bo zdecydowanie wyróżnia się na tle innych i plusem jest ,ze to produkcja belgijska.Niestety nie wiem kiedy to nastąpi i czekam z zaciekawieniem biorąc pod uwagę ostatnią scenę......wow

ocenił(a) serial na 8
enera

To czekamy, mam nadzieje ze będzie do obejrzenia na ale kino.

ocenił(a) serial na 7
kazimiera

Od 3 lipca o 20:10 na ale kino +

ocenił(a) serial na 8
dayna15

Dziękuje!

ocenił(a) serial na 9
kazimiera

No i jak Waszym zdaniem ten 2. sezon? Ja sądzę, że jest dużo słabiej: tu niemal wszystko wiemy od początku (tzn. kto porwał, po co, że Jessica żyje). Nie ma chyba takich emocji, u mnie nie ma niemal żadnych emocji :(
I uważam, że w 2. serii nie ma drugiego dna. W 1. było, nawet trzecie: Jak zachowują się dobrzy obywatele małego miasta, gdy sprowadza się tam ktoś, kogo nie chcą? Jak silny pojawia się lęk? Co ten lęk robi z tymi, którzy czują się zagrożeni? Co zrobi matka, by uchronić syna?
A dla mnie przede wszystkim wątek pedofila i/czy zabójcy dzieci. Belgowie mają swojego potwora, który mordował chłopców w latach 90., i pewnie też zastanawiają się, co z nim począć, gdy wyjdzie. W Polsce również była taka dyskusja. No i jak gra ten aktor tego zabójcę! Powściągliwie, czule niemal, ale manipuluje, psychologizuje, bawi się.

ocenił(a) serial na 8
JustinekAndalucia

Z ocena sezony poczekam do końca, początek był taki sobie teraz jest lepiej zaczekam na całość.
Pamiętasz może o co chodziło w pierwszym sezonie, w wątku matki chłopca jeżdżącego na wozku, dlaczego jest w więzieniu a całe miasteczko ich nienawidzi?

kazimiera

Matka chłopca, który jeździ na wózku, zabiła te dzieci z pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
cyjan92

Kompletnie nie pamietam tego wątku, jakie dzieci i dlaczego?

ocenił(a) serial na 9
kazimiera

No ale o tym jest przecież całe 10 odcinków!
Pojawia się w klasztorze pedofil zabójca i po tygodniu ginie pierwsze dziecko, dziewczynka, skręcony kark. Po pewnym czasie znów ginie dziecko, tym razem 13-letni chłopiec, nicpoń. Ale on nie ma skręconego karku, dostał zastrzyk na zatrzymanie akcji serca. Potem znajdują innego chłopca, ledwie żywego, znów zagadkowe zatrzymanie akcji serca. Oczywiście, wszyscy winią tamtego pedofila z klasztoru, zlatują się media, uciekają inwestorzy...
A morduje nie on, tylko matka tego chłopca, wtedy jeszcze nie na wózku. Medyczka, patolożka - stąd te zastrzyki. Okazuje się, że tamtą dziewczynkę zabił właśnie Emile, jej upośledzony syn. Przypadkiem. Ona morduje dalej, by zrzucić winę na pedofila i oddalić podejrzenie od syna (którego nikt nie podejrzewa).

JustinekAndalucia

No niestety drugi sezon bardzo słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones