PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771946}

Wróg publiczny

Ennemi public
7,3 562
oceny
7,3 10 1 562
Wróg publiczny
powrót do forum serialu Wróg publiczny

Świetny serial! A widziałem już sporo dobrych kryminałów (jestem fanem skandynawskich). Obejrzałem ostatni odcinek i były emocje!. Też zdjęcia, aktorzy, muzyka, klimat. Mocne wejście Belgów.

ocenił(a) serial na 6
babasza

Też jestem fanem skandynawskich kryminałów. I po obejrzeniu Ennemi Public powoli staje się też belgijskich. Zacząłem oglądać La Treve i też trzyma poziom.

ocenił(a) serial na 8
damianmarcinek

Witaj Damian. Właśnie! Podobny, mroczny i duszny klimat prowincji, świetnie wzmocniony zdjęciami "leśnymi". No i gra aktorów, o których wcześniej nigdy nie słyszeliśmy. Jeżeli nawet autorzy seriali (Intruz tez dobry, ale Wróg lepszy) naoglądali się skandynawskiej klasyki, to mieli prawo, wielu reżyserów tak robi. Najważniejsze, że jednak stworzyli cos własnego, belgijskiego. A ja mam bzika na punkcie filmu skandynawskiego - nagrywam wszystko jak leci (poza familijnymi) od Islandii po Finlandię i rzadko się zawodzę. Mam ok. 300 płyt DVD nagranych z TV, w tym ponad 25 seriali. Pozdrawiam babasza

damianmarcinek

Który oceniasz lepiej - LaTreve czy Wroga Publicznego ?
Ja uwielbiam norweskie kino, LaTreve byl fajny, ale jednak sporo skopiowal z 2 czesci "Układu"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones