PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518115}

Współczesna rodzina

Modern Family
8,0 41 616
ocen
8,0 10 1 41616
7,6 9
ocen krytyków
Współczesna rodzina
powrót do forum serialu Współczesna rodzina

Coś pięknego!

ocenił(a) serial na 8

Zwykle nie przepadam za tematem "postępu" społeczeństwa, bo kojarzy się z kłótniami, wieczną zawiścią i problemami, których mogłoby nie być.
Znalazłem ten serial oglądając rozdanie Emmy, w którym chyba połowa głównych ról dostała statuetki, zainteresowałem się - obejrzałem pierwszy odcinek i nie mogę przestać.

Serial jest tak szalenie sympatyczny, szczery, nie robi niczego na siłę, aktorzy są świetnie dobrani do swoich ról. Po 20 minutach śmiechu, a przynajmniej szczerego uśmiechu, wiele odcinków serwuje nam autentycznie wzruszające (w ten radosny sposób) momenty.

Jeden z najlepszych tworów komediowych jakie widziałem, zaraz obok "Louie" z moim ulubionym komikiem, chociaż to gatunek mieszany, nie typowa komedia.

Szczerze polecam Modern Family :D

ocenił(a) serial na 9
Darkwind

Uwielbiam ten serial. Najlepszy od czasów 'Dharma i Greg'. Uzależniłam się od niego i na koniec dnia przed spaniem oglądam 2-3 odcinki. Wszystko mi się w nim podoba - sytuacje, humor, a przede wszystkim ta więź, przyjaźń, tolerancja połączona ze zrozumieniem i pomocą w każdej sytuacji.
Sama chciałabym mieć podobną rodzinę. Daję 10/10

Darkwind

Serial lepszy z każdym sezonem. Nic chyba nie trzymało tak długo poziomu jak MF. Zacząłem od 8/10, kończę na 10/10. Uwielbiam i mam nadzieję na kilka kolejnych sezonów!

ocenił(a) serial na 8
Darkwind

uwielbiam :) oglądam razem z córkami i nie ma wieczora bez chociaż 1 odcinka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones