PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518115}

Współczesna rodzina

Modern Family
8,0 41 741
ocen
8,0 10 1 41741
7,5 10
ocen krytyków
Współczesna rodzina
powrót do forum serialu Współczesna rodzina

Witam, obejrzalem 2 sezony Modern family i zaczyna mnie nudzic. Znacie jakies dobre seriale?,
mogą byc malo znane;) .. Obejrzałem juz sporo: Breaking Bad, Walking dead, Gra o tron, Lost,
Skazany na smierc, Przyjaciele, Gotowe na wszystko, Seks w wielkim miescie, Rodzina soprano,
Braquo, Z archiwum x, Kompania braci, Brigada, Odwroceni, Pitbull, Ranczo, Fargo

Niepodoba mi sie(widzialem pare odcinkow): House of card, supernatural, synowie anarchi, spartacus, vikingowie, suits

januss

Jeśli lubisz seriale komediowe: Dwie Spłukane Dziewczyny, Dwóch i Pół, Różowe Lata 70, Jess i Chłopaki, Męska Robota, Brooklyn 9-9, a fantasy to Czarownice z East Endu

januss

Orange is the new black :)

ocenił(a) serial na 1
januss

"Zwariowany świat Malcolma"
Polecam też serial "Firefly", ma tylko 15oscinków ale za to zakończony jest pełnometrażowym filmem.

januss

OZ - najlepszy serial o tematyce więziennej bez pie...nia się i owijania w bawełnę - czysty hardcore, świetny scenariusz, obsada i gra aktorska.Polecam!

januss

Ja polecam ,,True Detective'' oraz 2 pierwsze sezony ,,American Horror Story''.Pozdawiam.

januss

Takie mniej znane w Polsce, a naprawde kultowe i niemalze klasyki, "The Shield" (policyjny, nie zraz sie niedbala forma, to nie bedzie wycyckany serialik dla mas, naprawde trzyma w napieciu, genialny scenariusz) i komediowy "Arrested Development" (o losach bogatej rodziny, bardzo groteskowy, swietny dowcip jezykowy, polecam ogladac z angielskimi napisami, wiec jesli nie znasz dobrze jezyka, lepiej nie ogladac, to tez chaotycznie nakrecony serial).
No i wspolczesny "Louie", w ktorym komik Louie CK gra poniekad siebie samego, jest komediowy, ale i dramatyczny, i powazny niekiedy.

Adilka1

Zdecydowanie polecam Suits, House of Cards. Również Mad Men, Scandal.

sunshine_be

No i oczywiście Sherlock (2010), który przy pierwszym podejściu (s01e01) wydał mi się słaby. Odłożyłam go na długo, ale potem postanowiłam dać mu drugą szansę - serial naprawdę zyskuje przy bliższym poznaniu :)

januss

dexter-mistrzostwo, the bing bang theory- madry dowcip, super dialogi i wyrazne postacie naprawde zabawny !!!, brothers&sisters- wsruszajacy, madry, zabawny zaskakujacy miejscami, grey's anatomy-klasyk juz prawie legenda szcegolnie pierwsze 3 sezony swietne aktorstwo i scenariusz, penny dreadful dopiero zaczyna sie serial jest juz pare odc mroczny, tajemniczy , wciagajacynarazie tyle milej uczty:]

januss

Shameless (amerykański)

januss

Miałam tak samo.... niestety mnie ten serial też zaczął nużyć...Więc stwierdziłam nic na siłę. Może to po prostu nie ten moment na ten serial i kiedyś do niego wrócę. Znajomi polecili mi How I met Your Mother i to był strzał w dziesiatkę! Chyba, że ogladałeś. Postać Barney'a bezbłędna! Naprawdę polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones