PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518115}

Współczesna rodzina

Modern Family
8,0 41 741
ocen
8,0 10 1 41741
7,5 10
ocen krytyków
Współczesna rodzina
powrót do forum serialu Współczesna rodzina

Cameron. Czasami tak mnie denerwował, że mam ochotę przewinąć sceny z nim. Brrr. I nie; nie chodzi o to, że jest gejem (Mitchell jest w porządku). Takie osobowości - rozkapryszone, rozdające fochy na lewo i prawo - mnie drażnią.

piotr_akanowicz

a ja uwielbiam cama. mnie natomiast wkurza claire albo alex, a najbardziej to nowa lily!

Gryzio

Mam to samo, Claire i Alex niesamowicie mnie irytują, Haley w sumie też. Phila miło się ogląda i jest zabawny. Choć jego głupota czasami denerwuje, to jednak on i w pewnym stopniu Luke ratują ich sceny.
Camerona uwielbiam!

ocenił(a) serial na 7
piotr_akanowicz

zgadzam się

ocenił(a) serial na 9
piotr_akanowicz

ja na początku też nie przepadałam za cameronem, ale teraz go uwielbiam. "he's so gay".
nie cierpie natomiast haley, ogólnie za tą trójką dzieciaków nie przepadam, ale za nią szczególnie. gdyby nie phil to bym chyba przewijała scenki w ich domu.

janis1609

no co ty, haley i luke sa swietni! szczegolnie, ze obydwoje sa dosyc bystrymi dzieciakami (aktor, ktory sie wciela w postac luka jest czlonkiem mensy). do alex tez moglabym sie przekonac,bo uwielbiam ta scene, w ktorej razem z haley maja sprzatac lazienke i wanna im sie zapchala:D

ocenił(a) serial na 8
piotr_akanowicz

Wszyscy są świetni, nawet Lily w trzecim sezonie jest fajna. Przyznaje jednak, że postacie są jednowymiarowe i każdy z bohaterów może mieć cechy charakteru, które się ciągle ujawniają i troche drażnią.

lisek20_filmweb

nieeee, nowa lily jest straszna. lubie dzieci, ale tej dzieweczki scierpiec nie moge

ocenił(a) serial na 8
Gryzio

Lepsza niż ta z drugiego sezonu, tamta mała mnie przerażała (taka zblazowana, jakby na siłę przez rodziców zaciągnięta), ale to kwestia gustu.

lisek20_filmweb

i az zanadto spokojna, co bylo faktycznie, przerazajace... ale ta nowa? wypycha brzuch jak dziecko z afryki, stroi miny i jest dziwna

ocenił(a) serial na 8
Gryzio

Może się rozkręci, chyba że też pójdzie w odstawkę :)

ocenił(a) serial na 7
Gryzio

ty pewnie nie stroiłeś min mając 5 lat... Ta dziewczynka jest urocza. Poprzednia po prostu była. Nowa gra i robi to fajnie jak na takie małe dziecko.

yossarian84

po 1sze jestem dziewczyna, po 2gie jesli pretendowalabym do bycia aktorka, nawet dziecieca, staralabym sie bardziej, po 3cie kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie na forum i ja to zrobilam, wiec skupmy sie na malej lily, a nie na zastanawianiu sie co ja robilam majac 5 lat

ocenił(a) serial na 7
Gryzio

Tak, ty byś była najlepsza we wszystkim... Wymagasz od 5-cio letniej dziewczynki jakiegoś doskonałego aktorstwa, co jest dość śmieszne. To nie jest druga Shirley Temple, która zresztą oprócz bycia uroczą też nie miała zbyt wiele do zaoferowania jako aktorka. Skoro scenarzyści, reżyserzy i producenci wybrali właśnie ją, to widocznie uznali że jest najlepsza wśród tych, które przyszły na casting albo przynajmniej najbardziej pasuje do tej roli. Pogódź się z tym.

yossarian84

nie, nie pogodze sie z tym:D. jak tylko nowa lily otworzy buzie, ja zatkam uszy i zamkne oczy:D

ocenił(a) serial na 8
piotr_akanowicz

zgadzam się, jedyna postać której nie mogę znieść po prostu :/

ocenił(a) serial na 10
piotr_akanowicz

A dla mnie to najzabawniejsza postać, choć wszyscy w tym serialu są po prostu świetni i nikt mnie nie irytuje, co się rzadko zdarza.

ocenił(a) serial na 7
piotr_akanowicz

Zdecydowanie popieram twórce tematu! Facet dostal nagrode/dy za tą rolę a strasznie mnie irytuje!! Najslabsze ogniwo serialu.

Najlepsze - Dumphy, każdy z rodzinki :D Phil, Claire i ich dzieci. Są mega :)

ocenił(a) serial na 7
dogville

Prawda. Nie znoszę nagród za overacting.

ocenił(a) serial na 7
piotr_akanowicz

Najbardziej irytuje mnie Claire i nowa Lily!!!

ocenił(a) serial na 8
piotr_akanowicz

A ja powiem szczerze, że to chyba jedyny serial w którym uwielbiam wszystkie postacie. Czasem niektórzy mnie irytują, ale tylko na chwilę :3

ocenił(a) serial na 10
Anastrianna

to prawda :) kocham ten serial całym życiem, jest śmieszny jak nie wiem i taki rodzinny zarazem. Choć Manny i Lilly czasem tak mi działają na nerwy że nie idzie wytrzymać.
PHIL DUNPHY NA PREZYDENTA

the_nerd_herder

lily jest wkurzajaca, ale nie manny! ten dzieciak jest swietny!

ocenił(a) serial na 10
Gryzio

zależy. jest genialny, to prawda, ale czasem jego wątki są mocno irytujące. choć to oczywiście tylko moja opinia :)

ocenił(a) serial na 8
the_nerd_herder

Hm, myślę, że Lily jest urocza. Trzeba przymknąć trochę oko, chociażby ze względu na wiek grającej jej aktorki ;) Poza tym kompletnie skradła moje serce po tym skeczu z Emmy: http://www.youtube.com/watch?v=hHdAjbCKlQM :D

ocenił(a) serial na 8
Anastrianna

Genialne. : D

ocenił(a) serial na 6
piotr_akanowicz

Ja też nie mogę znieść Camerona i to z tych samych powodów co Ty. Denerwuje mnie też Manny. Lily nie lubiłam jak była mniejsza. Teraz, jak już zaczęła mówić, w końcu nie kojarzy mi się z lalką a z żywym dzieckiem.

ocenił(a) serial na 10
xyz24

To po cholerę oglądasz??? To samo się tyczy innych wypowiedzi, nie rozumiem po co bym miał oglądać coś co mnie tak irytuje... tak na marginesie jak was tak irytują tak zabawne postaci, to macie problem, pewne WSZYSTKO was irytuje od rana do wieczora - współczuję :)

len0x

Po to jest forum. Żeby móc się wypowiedzieć o rzeczach które lubimy, a także o tych, które nas irytują. Wydaje Ci się, że nie można czerpać przyjemności z oglądania serialu, a jednocześnie nie lubić jakiejś postaci?

ocenił(a) serial na 9
martusia565

Serial kocham,a Cameron jest rzeczywiście, MOIM ZDANIEM,irytującą postacią,jest po prostu za bardzo przerysowany.

piotr_akanowicz

a mnie najbardziej denerwuje gloria, gdybym ją zobaczył na zdjęciu, oczywiście stwierdziłbym że to ładna latynoska, ale to jak mówi, jaki ma głos, jak się rusza i to jej KRAKANIE bleeeee, wiem że ona tam gra, ale gra swoją irytującą aparycją, drugą postacią która mnie denerwuje jest Luke, nie wiem skąd oni wyciągneli tego dzieciaka,ale mam wrażenie że on nie gra tylko odczytuje napisaną mu rolę, nei wiem jak przeszedł przez kasting

ocenił(a) serial na 8
piotr_akanowicz

Ja Cama lubię, ale Phila bym udusiła. Denerwuje mnie jego mimika, teksty i kreowana postać :) Szału bym dostała jakby był moim mężem lub ojcem :) A Claire strasznie mi czasami przypomina Dodę, ale może tylko ja tak mam. Gloria i Jay rewelacja, Manny też. Dzieciaki, cała trójka też super.. tylko ten Phil.. no ale każdy ma coś dla siebie :)

ocenił(a) serial na 7
AyatiSajani

Phil to absolutnie genialna postać. Pewnie mówię tak dlatego, że sam jestem dużym dzieckiem :)

ocenił(a) serial na 7
piotr_akanowicz

Lubię wszystkich.

ocenił(a) serial na 10
yossarian84

Ja też ich wszystkich uwielbiam :)

ocenił(a) serial na 9
piotr_akanowicz

Alex i Claire wydają się być takimi najmniej zabawnymi postaciami, ale gdyby ich zabrakło, zrobiłoby się smutno ;) W sumie to lubię wszystkich, ale szczególną sympatią darzę Jay'a :D

piotr_akanowicz

Odkopię trochę ten temat i przyznam, że uwielbiam chyba wszystkich poza Alex. Irytuje mnie niemiłosiernie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones