PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518115}

Współczesna rodzina

Modern Family
8,0 41 749
ocen
8,0 10 1 41749
7,5 10
ocen krytyków
Współczesna rodzina
powrót do forum serialu Współczesna rodzina

Współczesną rodzinę będą dawać od 25 marca we wtorki po północy i teraz trzymajcie się krzesła, bo spadniecie a powtórka o 4 rano. Najpierw Polsat z Bundymi a teraz TVP2 ze Współczesną rodziną poszaleli. Zamiast dać o normalnej godzinie to wolą puścić jakąś głupotę zamiast porządny serial.

dominik1989

To polska, więc ten serial to tabu, to jakby filmy erotyczne puszczali o normalnej godzinie.

ocenił(a) serial na 7
matiwww2

Na innych programach puszczają normalnie:). Tylko Polsat z TVP2 chyba rywalizują o oglądalność hehe.

W telenowelach jest więcej erotyzmu niż w tych serialach a jakoś o normalnych godzinach je puszczają pewnie, dlatego że nikt nie sprawdza, jaka jest zawartość tylko puszczają jak leci:)

dominik1989

Dwóch gejów, wychowujących dziecko, jest gorsze niż, heteroseksualny erotyzm.

ocenił(a) serial na 7
matiwww2

Na TV6 dają telenowele też o dwóch gejach tylko że oni opiekują się pieskiem hehe :)

ocenił(a) serial na 1
matiwww2

Dla niektórych hetero jest dziwactwem, świat stanął na głowie.

xcznx

Gdyby nie taka duża homofobia, bycie gejem nie było by wyjątkowe.

dominik1989

A na jakim kanale ???

ocenił(a) serial na 7
hm_21

Co, na jakim jest tam napisane tylko trochę chaotyczne no, ale taka godzina emisji każdego by trochę zdenerwowała. Bo w tym samych czasie Polsat daje Bundych.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Nie dramatyzuj, bo w naszej telewizji nie ma nic wartego uwagi. Dlatego właśnie dawno przestałem oglądać. Jak masz internet to sobie pobierz wszystkie sezony "Modern Family" i to najlepiej z napisami, bo polski lektor zawsze wszystko psuje wg mnie( a co dopiero dubbing :) ). Możesz też pobrać wszystkie sezony Bundych tylko lepiej jak znajdziesz z lektorem, bo nie wiem czy ktoś to tłumaczył. Radzę skończyć oglądać telewizję, bo większość programów nas tylko ogłupia. ( dzlaczego ja? trudne sprawy, pamiętniki z wakacji, ukryta prawda, kocham enter, wawa non-stop itd. ) nie wiem jak można to oglądać....przecież nawet dobrze zapowiadające się seriale zdejmują w stanach ze względu na oglądalność, a u nas muszą ludzie oglądać te pierdoły skoro jeszcze tego nie skasowali.

ocenił(a) serial na 7
ejdam17

No właśnie takie programy dają w dzień a dobry serial późno w nocy hehe.

dominik1989

hej który sezon będzie na tvp2?

ocenił(a) serial na 7
sebol55

Właśnie nie wiem jak będzie to powiem. Ale wydaje mi się, że środek 1 sezonu, Bo 2 sezonu o tak późnej godzinie by chyba nie dawali.

p.s Właśnie przeczytałem streszczenie odcinka i potwierdzam 1 seria od 13 odcinka.

dominik1989

rok/dwa lata temu emitowali ten serial wieczorem chyba ok 18 ale nie miał zbyt dużej oglądalności
TVP nadal ma prawa do emisji serialu więc go puszczają w ramach nocnej zapchaj dziury
a Bundych można ogladać w normalnej porze na TV6

ocenił(a) serial na 7
matimat17

Wiem o tym że TV6 daje. Ale Polsat daje 4 odcinki.

matimat17

Dwa lata temu serial leciał w środy po 20 i to było gdzieś w okolicach czerwca, ale zdjęli po kilku odcinkach, potem gdzieś na początku 2013 leciał codziennie w tygodniu chyba o 14:30 i dali już cały sezon :) a teraz właśnie widziałem, że gdzieś po nocach leci, szkoda bo serial jest super, a nie każdy ma możliwość obejrzenia przez internety czy na tv satelitarnej, a tvp nie wyłoży kasy na dalsze serie. Lepiej zrobić kolejny sezon takiego gówna jak Komisarz Alex, Ojciec Mateusz, nie wspominając już o tych posranych tasiemcach w stylu M jak Miłość czy jednorazowych gównach jakiś Baronach 24 czy innych bzdetach z Karolakiem i Braciakiem, a co do puszczania jednego sezonu w kratkę o różnych porach, Polsat tak kiedyś zaserwował z tego co kojarzę Breaking Bad :)

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Ja to się zdziwiłam, że w ogóle puszczają :D

ocenił(a) serial na 7
siasiarzyna

Ale co to za puszczanie jakby dali 2 sezon. A oni tylko w kółko 1 powtarzają. A obiecywali w tamtym roku 2 sezon i nic.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Jak chcesz oglądać ten serial, to przerzuć się na neta bo wątpię, że TVP będzie szła dalej w ten serial. Chyba, że dalsze sezony będą emitować miedzy 3 a 4 w nocy by nie było "zgorszenia".

dominik1989

No i już po problemie, przestali nadawać.
A teraz Pan i Pani niech zapłaci abonament tym Państwu...

Ch..e!

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

To wy macie internet i jeszcze telewizję oglądacie? :D

ocenił(a) serial na 7
adik_5

Internet nam służy do innych spraw :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones