PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518115}

Współczesna rodzina

Modern Family
8,0 41 711
ocen
8,0 10 1 41711
7,5 10
ocen krytyków
Współczesna rodzina
powrót do forum serialu Współczesna rodzina

Jako że gra tu Ed O'Neil ciekawi mnie jedna sprawa... Czy jako fan serialu Married with Children
będę zadowolony z tego serialu?

W sensie czy są jakieś podobieństwa i czy warto oglądać? :)

five_dolar_shake

Jest zupełnie odwrotnie - Jay (czyli Ed/Al) jest bogaczem, który ma piękną, młodą żonę-latynoskę.
Czasami mam jednak wrażenie, że jego pierwsze małżeństwo musialo mocno przypominać to MwC:)

Ale serial bardzo dobry więc polecam.

ocenił(a) serial na 8
five_dolar_shake

Wydaje mi się, że będziesz zadowolony. Choć postacie znacznie się od siebie różnią, to łączy je duża dawka ironii jaką docinają bliskim.

ocenił(a) serial na 7
five_dolar_shake

Postacie sa zbyt różne.. Gościu w tym serialu to nie Al jakiego znamy..

ocenił(a) serial na 7
five_dolar_shake

Ten facet to całkowite przeciwieństwo Ala, jeśli chodzi o warunki życia i pieniądze :-) I to właśnie jest fajne. Chociaż są też podobieństwa - Al też był raczej konserwatywnym Amerykaninem, który zawsze mówił, to co myśli, a jak trzeba było to dał w ryja :-)

ocenił(a) serial na 7
yossarian84

Ale ma coś z Ala też się wychwala, jakim był wielkim sportowcem. Ale TVP2 zrobiła nas w bambuko, bo reklamowali, że od marca ma być 2 sezon a skończyli na 1 jak to miał być żart to mało śmieszny, a teraz dają 1 sezon na TVP seriale eh. Ale mnie to nie martwi, bo TV6 od września daje Świat według Bundych i sobie oglądam:)

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

Można też ukraść z neta od razu wszystkie sezony :-)

ocenił(a) serial na 7
yossarian84

Szkoda transferu.

dominik1989

przecież oba seriale można obejrzeć online za friko. bez transferu.

ocenił(a) serial na 7
hiperwentylacja

Szkoda czasu:). A poza tym od oglądania online bez ściągania też się zużywa transfer.

ocenił(a) serial na 10
five_dolar_shake

Uwielbiam Married with Children i do Modern Family podchodziłam nieufnie, ale niepotrzebnie. Rewelacyjny serial. Nie przebije MwC, ale tamtego to nic nie przebije ;) Z tych komediowych, które ciągle jeszcze emitują, to chyba Modern będzie jeden z lepszych, w ścisłej trójce lub dwójce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones