PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518115}

Współczesna rodzina

Modern Family
8,0 41 779
ocen
8,0 10 1 41779
7,5 10
ocen krytyków
Współczesna rodzina
powrót do forum serialu Współczesna rodzina

Polecono mi ten serial na forum "The Office"( 10/10). Spodziewałem się podobnej (mocnej) dawki humoru . Niestety po oglądnięciu pierwszego odcinka zrezygnowałem z dalszego oglądania.

demson

Żałuj... Naprawdę przezabawny serial.

ocenił(a) serial na 7
demson

miałem podobnie mieszane uczucia po 1. epizodzie, na moje szczęście nie zrezygnowałem i teraz jest to dla mnie jeden z najlepszych seriali komediowych ever

Pauleta

Miałem identycznie jak Pauleta ale również nie zrezygnowałem i teraz po prostu uwielbiam ten serial :D

ocenił(a) serial na 9
demson

Pierwszy odcinek nie należy do udanych, ale później się na prawdę rozkręca. Zwłaszcza w drugiej serii, ostatnio emitowany odcinek był mega śmieszny, aż nie mogłam wytrzymać, żeby nie śmiać się na głos(a raczej tego nie robię) ;)

demson

świetny, a za gościnny występ Edwarda Nortona ma u mnie +1 do oceny :D

Ameriel

Temu serialowi trzeba dać chwilę, ale też uważam, że warto, bo z czasem miło zaskakuje niegłupim humorem ;-)

ocenił(a) serial na 7
demson

modern jest niezły, ale wg mnie trochę lepszy jest coguar town. co do "the office", "u nas w filadelfii", "the big bang theory", "how i met your mother", "it crowd", "my name is earl" (poza 4-tym sezonem), "ojca teda" i "peep show" nie ma co porównywać, to inna piłka (te seriale to majstersztyki).
Chyba obejrzę "Detektywa Monka", słyszałem, że świetny, ale wcześniej wiedźmina czytam :)

ocenił(a) serial na 10
demson

Miałam podobnie, obejrzałam pierwszy odcinek, nie porwał mnie, nawet się zdziwiłam dlatego jest taki popularny. Ale zaczęłam oglądać dalej i serial jest świetny, humor jest na poziomie i ogólnie mogę mówić o tym tylko w samych superlatywach.

ocenił(a) serial na 8
demson

Nie będę oryginalna i dołączę się do wielu głosów - nie spodobał mi się aż tak na początku. Potem do niego wróciłam i nie żałuję tej decyzji, bo to inteligentny i nietypowy serial, z barwnymi, charakterystycznymi postaciami. A to ważne, bo są seriale, w których ciekawa postać jest jedna, może dwie. Tutaj do wyboru:)

ocenił(a) serial na 7
demson

Nie przepadam za komediami rodzinnymi, a Modern Family zacząłem oglądać głównie ze względu na Ed'a O'Neilla. Na szczęście już po pierwszym odcinku byłem kupiony jak widz :-)

siLk_2

Trzeba być naprawdę idiotą żeby rezygnować po jednym odcinku. Gdybym praktykował coś takiego to zrezygnował bym z oglądania przynajmniej trzech z moich ulubionych seriali (Modern Family, Scrubs i Ekipa). Mówi się, że powinno się obejrzeć przynajmniej pierwszy sezon serialu jeśli chce się wyrobić na jego temat jakiekolwiek zdanie, to może trochę dużo ale kilka pierwszych odcinków, połowa sezonu chociaż, na pewno nie jeden odcinek...

ocenił(a) serial na 7
Matt_888

nie podobał ci się pierwszy odcinek Entourage? Ja już po pierwszym widoku Turtle'a i akcyjki w kawiarni wiedziałem, że to będzie coś nadzwyczajnego ;)

Pauleta

Nie mówię, że mi się nie podobał. Wydawał mi się lekko dziwny, obejrzałem kolejne i wkręciłem się na maksa :D

ocenił(a) serial na 7
Matt_888

Zgadzam się że jeden odcinek to za mało, ale trochę upraszczasz sprawę. Pamiętaj że cały sezon to przeciętnie minimum 12-13 odcinków, a seriali wciąż przybywa. Owszem jak ktoś ma dużo wolnego czasu to może sobie eksperymentować z serialem który go nie porwał, ja osobiście daję danej produkcji 3 odcinki by ocenić czy oglądam to dalej. Czasem jednak po dobrych recenzjach sezonu wracam do tematu.

siLk_2

Dlatego napisałem, że sezon to dużo i wypada przynajmniej kilka odcinków obejrzeć jak ktoś nie ma czasu.

ocenił(a) serial na 10
Matt_888

ja po obejrzeniu pilota stwierdziłam że serial jest dziwny i nie ogladałam go dalej. kilka miesiecy później zrobiłam podejście numer dwa i co? teraz wyczekuję kolejnych odcinków ze zniecierpliwieniem :D

Matt_888

Ja obejrzałem 2,pilotowy i kolejny o złodzieju rowerów.Nie uważam się za idiotę,też zrezygnowałem po tych 2 odcinkach.Irytujące wstawki w stylu "Ukrytej prawdy",nie mój klimat,szkoda czasu

ocenił(a) serial na 9
demson

The Office to zupełnie co innego, to arcydzieło nie do skopiowania, Modern Family to inny klimat i trzeba zobaczyć kilka odcinków żeby go poczuć. Ale fakt The Office pokochałam po pierwszych kilku minutach.

ocenił(a) serial na 7
lanilorak

Od emisji Biura skala ocen filmow/seriali komediowych to 1-The Office. Modern Family oczywiscie iloscia gagow ustepuje 'Ofisowi', lecz nadrabia absolutnie czarujacymi bohaterami. Doslownie wszystkie postacie sa urocze na swoj sposob, dlatego nawet jak dany odcinek nie bawi do rozpuku (przecietny odcinek The Office trwa ok 40 minut - 20 minut serial i w sumie 20 min na pauzy i przewijanie smiesznych momentow), to bardzo przyjemnie sie go oglada.
Polecam :)

ocenił(a) serial na 9
demson

Ja kiedyś tak zrobiłem z the office. Największy błąd w życiu.

ocenił(a) serial na 1
demson

ja chyba 4 sezony się męczyłem, tak naciąganego i sztucznego humoru nie widziałem nawet w polskich kabaretach, tragedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones