PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645872}

Wspaniałe stulecie

Muhteşem Yüzyıl
7,5 15 532
oceny
7,5 10 1 15532
Wspaniałe stulecie
powrót do forum serialu Wspaniałe stulecie

Serial wraca po paru ładnych latach :) Może dyskusje na forum odżyją :D

ocenił(a) serial na 10
Permanentnie_Zadumana

Oby! Teraz gdy oglądam ten serial zauważyłam wiele nowych rzeczy które zasługują na omowienie

marinka2723

Ja oglądam teraz pierwszy raz i jak narazie mnie wciągnął. Jakoś wcześniej nie miałam czasu. Mam pytanie czy faktycznie ten serial trzyma się w miarę faktów historycznych? Koleżanki mi tak mówiły a bardzo lubię takie seriale.

ocenił(a) serial na 10
nicnieznaczaceja

Tak jak to Serial, wiadome że nie wszystko to fakty historyczne Ale raczej w miarę trzyma się faktów jednak fikcja reżysera jest tutaj wprowadzona by serial był ciekawszy. Powiem Ci tak że na początku wolno się rozkręca Ale od 2 sezonu naprawdę robi się ciekawy a 3 i 4 sezon są dla mnie najlepsze. Teraz tak oglądam i jakoś inaczej patrzę na niektóre postacie. Fajnie że serial wrócił

nicnieznaczaceja

Zarys ogólny trzyma, np. gdy sułtan wyjeżdża na wojnę, to faktycznie taka wojna była, główne postacie są historyczne, wiele jest fikcyjnych, podobno Hur i Mahid wcale tak nie pałały do siebie nienawiścią, stroje też nie są prawdziwe. Ogólnie fajne widowisko i ciekawie się ogląda ale nie jest to film dokumentalny.

ocenił(a) serial na 10
migusia0

Ponoć Valide też nie była tak wrogo nastawiona do Hürrem no i historycznie nie było wroga publicznego nr 1 w późniejszym czasie czyli Firuze

ocenił(a) serial na 10
Permanentnie_Zadumana

Wiesz co... jak patrzę na to co tu się działo wcześniej to wolę nie. Mógłbym na luźno podyskutować ale jak widzę że co drugi temat to "ryża zua" albo ",ibras zuy" to mi się odechciewa. Można wyrazić opinie na temat Ale większość to po prostu pisanie ze ktoś był zły bo tak. Dla mnie nikt tu nie był świety i każdy walczył o swoje. Nikogo nie potępiam w tym serialu mimo że mam postacie których nie lubię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones