PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645872}

Wspaniałe stulecie

Muhteşem Yüzyıl
7,5 15 532
oceny
7,5 10 1 15532
Wspaniałe stulecie
powrót do forum serialu Wspaniałe stulecie

Gdzie obejrzę

ocenił(a) serial na 7

Gdzie obejrzę online po polsku? Z VOD ściągnęli, a przynajmniej nie da się obejrzeć za darmo

Eiikoo

Właśnie sam jestem ciekaw, z tv zdejmują w środę, chciałbym dalej oglądać a tu taki wał. Nigdzie nie ma po polsku, na YT pojedyncze odcinki, ew po angielsku jest, ale moja mama nie ogarnia na tyle.

Próbowałem na tvp vod, ale tam nie ma już śladu po tym, nawet jak zapłacę to nie widzę.

Nie wiem gdzie tego szukać. Napisać do TVP żeby wrzucili na płatny? Jak myślisz?

ocenił(a) serial na 7
Selevan

No właśnie też się zdziwiłam, bo sobie oglądam w tv powtórki. Może im się licencja skończyła, bo nie widzę powodu by mieli usunąć cały serial ze strony i kończyć emisje w tv dopiero na drugim sezonie.
Na razie znalazłam na youtubie z napisami polskimi, ale ciężko, bo lubiłam sobie puścić w tle, a tak to trzeba być skupionym w 100%

Eiikoo

Nie mają już licencji, będą się starać ją odnowić, ale nie wiadomo ile to potrwa

Piskorz45

macie problem ludzie../ przeciez na torrentach jest cały serial./

konradek007

Do mnie mówisz? Ja tylko piszę o powodach zdjęcia serialu z portalu

konradek007

dasz link? bo właśnie szukam i nic

Natalka_Bratko

http://electro-torrent.pl/torrent/283026

konradek007

nie da sie pobrac torenta bo niektore odcinki są uszkodzone, masz moze inna stronke? albo inna aplikacje do pobierania

Natalka_Bratko

jestes pewna, a ściągałas kiedys torrenty>? ściągłem pare odc na próbę i dobre są... innej strony nie mam . ale na pewno są.. a obejrzec ponoć mozna tez cały serial.. na netflix czy Playerze.. tylko ze tam płatne strony czeba dostep miesięczny wykupić,,./
a ostatnio widziałem ktos wrzuca na you tube ten serial tylko ze z napisami

konradek007

Nic podobnego ani netflix ani player nie mają

dusia7025

no moze teraz juz nie mają...
wszędzie pousuwali ten serial dwa late temu obejrzałem cały z 300 odcinków na VOD TVP
ale juz od miesiąca czy dwóch go nie ma usuneli z listy seriali dostepnych, ponoć licencja im się skończyła na ten serial./

konradek007

A jak się torrenty pobiera?

ocenił(a) serial na 7
Eiikoo

Na youtubie lub na Tvp 1 o 14 lub 6 rano.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones