PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645872}

Wspaniałe stulecie

Muhteşem Yüzyıl
7,5 15 539
ocen
7,5 10 1 15539
Wspaniałe stulecie
powrót do forum serialu Wspaniałe stulecie
ocenił(a) serial na 7
Myszka_98

W tym odcinku najlepsze to było "dwóch Ibrahimów"-jak koszmar nocny Hurrem :D

Myszka_98

Strrrrrasznie :)))))) A tak na serio, od razu się domyśliłam, że to był sen i tego co będzie w worku, nawiązanie do końcówki poprzedniego odcinka :) Ale za to bardzo się boję odcinka 82 tureckiego, nie chcę nawet o nim myśleć......

ocenił(a) serial na 8
Karina_15

A co się w nim wydarzy? Zdradź nam troszkę ;)

MsPrevail

Nie zdradzę ale dla mnie będzie to najsmutniejszy odcinek :(((

ocenił(a) serial na 8
Karina_15

Napisz chociaż kto umrze w tym odcinku.

MsPrevail

Mój faworyt i ulubiony bohater.

ocenił(a) serial na 8
Myszka_98

Ja poczułam dziką satysfakcję ;)

MsPrevail

A ja wręcz przeciwnie. Satysfakcję poczułabym na widok odciętego łba Hurrem.

ocenił(a) serial na 8
Karina_15

Odcięte łby Hurrem i Ibrahima w jednym worku! To by było coś ;-) Cóż, Hurrem jaka jest każdy widzi, ale Ibrahimowi też niczego nie brakuje. Ona od początku wiedziała jaką postawę musi przyjąć w haremie. Bierze wszystko albo nic. A Ibrahim przeszedł przemianę na naszych oczach i to w jak złym kierunku poszła ta przemiana.

MsPrevail

Nie cierpiałam babska od początku i jest tylko gorzej :)) Do Ibrahima czuję sympatię, nawet jeśli czasem go ponosi :)) Uważam, że jest wart sto razy więcej niż Hurrem, no i kilka razy mnie wzruszył. On to potrafi - raz wzrusza, raz wkurza, raz jest dobry, raz zły, kiedy indziej bezradny, potem bezwzględny, itp. Uwielbiam go oglądać :)))

Karina_15

Mnie pod koniec wkurzał, ponieważ zachłysnął się władzą i totalnie odbiła mu palma. Stawiał się na równi z sułtanem, a czasem nawet wyżej. No i dziwne, że tak inteligentny człowiek od początku postawił na złego konia czyli Mahidevran. Chyba, że założył, iż w razie czego Mahi będzie mógł łatwiej sterować, bo niestety swojego rozumu miała niewiele.

Karina_15

I Rustema.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones