PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645872}

Wspaniałe stulecie

Muhteşem Yüzyıl
7,5 15 541
ocen
7,5 10 1 15541
Wspaniałe stulecie
powrót do forum serialu Wspaniałe stulecie

O serialu w realu...

ocenił(a) serial na 10

Witam wszystkich! Chciałbym się dowiedzieć czegoś, co działo się na planie (tzn. czy wszyscy aktorzy się lubili, kto był najmniej lubiany, jak potoczyła się dalej kariera aktorów po WS i innych plotkach). Wiecie coś na ten temat?!

simonpl95

O, fajny temat, też jestem ciekawa :) Podobno Meryem nie lubiła Halita Ergenca. Ale czy to jest prawda, to trudno stwierdzić. W końcu na rozdaniu jakichś nagród w Anatlyi była cała w skowronkach i nawet padła przed nim na kolana.....A podobno potem w hotelu dopadł ją atak histerii. Ale czy tak było? Zresztą to będą na pewno tylko informacje z brukowców ale i tak chętnie poczytam, jeśli ktoś ma jakieś informacje :)

ocenił(a) serial na 8
White_Carnation

meryem powiedziala w wywiadzie, ze halit jest najlepszym aktorem, z jakim kiedykolwiek pracowala.po co chwalic kogos kogo sie nie lubi

aloiv77

Taak, w innym wywiadzie kiedy ją spytali czy w nowym serialu będzie grała z Halitem, to odparła: Boże broń. Tyle są warte jej uniesienia. Jest egzaltowana i histeryczna.

ocenił(a) serial na 8
White_Carnation

to bylo zwykle zaprzeczenie, bo pytali tez o ibrahima

ocenił(a) serial na 10
White_Carnation

Ponoć Okan kręcił z Meyrem :) ale chyba mu nie pykło szkoda byłby fajna para

gillespy

O tym nie słyszałam :) Ale słyszałam, że kręcił z Selmą Ergec, czyli z Hatice :) Czego te plotkarskie pisma nie wymyślą. Jednak na pewno spotykał się z aktorką Hande Dogandemir, z którą zerwał a ona potem była widywana z serialowym Selimem - są zdjęcia :)

ocenił(a) serial na 10
White_Carnation

Okan z Selmą mieli romans

ocenił(a) serial na 8
simonpl95

meryem wraca do turcji z dzieckiem i od lutego gra w nowym filmie

ocenił(a) serial na 9
aloiv77

Chyba naprawdę on jest histeryczka. Uciekła przed 4 sezonem z Turcji nikomu o tym nie mówiąc. Wszyscy byli ponoć w szoku. Miała problemy osobiste ale tak bez słowa uciekać to dziecinne.

ocenił(a) serial na 8
Voth

nie sadze by to sie odbylo zupelnie bez slowa.przeciez byla zobowiązana kontraktem.nie wolno sobie dawac wciskac kitow.a jesli zwiala rzeczywiscie bez slowa, to niech produkcja sobie pogratuluje umow

ocenił(a) serial na 9
aloiv77

Zostało jej 4 odcinki do zagrania w 3 sezonie, ogłosiła producentom ze rezygnuje mimo ze ja namawiali żeby chociaż te 4 dograła to się nie zgodziła. Reszta obsady i oglądający wspaniałe stulecie bardzo się zdziwili, że nagle zrezygnowała. W planach miała zakończyć serial na 4 sezonie.

ocenił(a) serial na 8
Voth

wiem.ale gdyby kontrakt byl popisany jak trzeba, nie moglaby sie ruszyc, ze wzgledu np na karna stawke, juz oni maja swoje triki zeby aktor nie narobil im klopotow.tam o pieniadze tez chodzilo.ona zarabiala 4krotnie mniej niz halit

ocenił(a) serial na 9
aloiv77

Dokładnie. Podejrzewam ze nie spodziewali się że jak jest nowa to się zbuntować może i kontrakt pewnie nie przewidywał kar za jego nie wypełnienie.

ocenił(a) serial na 8
simonpl95

W jednym z wywiadów z Meyem przeczytałam, że kiedy dostała rolę Hurrem, w przeciwieństwie do innych aktorów, znała po turecku tylko kilka słów. Miała prywatnego nauczyciela, uczyła się tureckiego wraz ze scenariuszem co przychodziło jej bardzo ciężko.

W pierwszych odcinkach można zauważyć, że Aleksandra mówi z trochę śmiesznym, łamiącym akcentem. Byłam pewna, że to kwestia gry aktorskiej. W końcu Aleksandra zaczęła uczyć się tureckiego dopiero po przybyciu do Topkapi, okazało się jednak, że Meryem uczyła się tureckiego razem ze swoją bohaterką ;)

ocenił(a) serial na 9
Nennek

Miała pod górkę i chyba coś jej siadło z psychiką, ale życie często jest jak papier toaletowy długie szare i do dupy.

ocenił(a) serial na 8
Voth

Gdzieś wyczytałem, że zorientowała się iż przestała grać a "stała się" Hurrem. Co doprowadziło ją na skraj załamania nerwowego.

ocenił(a) serial na 8
tapoli

wypalenie zawodowe zdarza sie w kazdym zawodzie.czesto aktorzy grajacy jedna role mowia o tym,ze chca rozwoju itd.3lata grac intrygantke, ktorej nikt nie lubi moze byc uciązliwe dla psyche.udawac satysfakcje, ze sie kogos zabilo otrulo itd

ocenił(a) serial na 10
simonpl95

Oglądałam kiedyś filmy dokumentalne z wywiadów z postaciami z serialu i kręconych scen, nie było totalnie żadnej wrogości pomiędzy aktorami a wręcz przeciwnie, najzabawniejsi aktorzy poza kamera byli chyba Rustem i Gulfem wedlug mnie :). Nie podaje linku, bo po obejrzeniu dokumentów całkowicie inaczej odbierałam już te osoby i nie było takiej dramaturgii w granych scenach przez te osoby ;)

ocenił(a) serial na 9
margita00

Nawet Hurrem dostała tort na urodziny od Mahidevran gdzieś na youtube widziałem filmik:)

ocenił(a) serial na 8
simonpl95

30 kwietnia urodziny obchodził Halit Ergenc, fotka z planu z niewiadomego roku -> https://www. facebook. com/MagnificentCenturyEnglish/photos/a. 872903422741386. 1073741828. 849404278424634/946063512092043/?type=1

USUNĄĆ SPACJE :)

simonpl95

"Świeża" fotka aktorów ze WS
https://instagram.com/p/2biyDtiKC8/

isabella95

A tutaj fotka z wizyty u prawdziwego władcy ;)
https://www.youtube.com/watch?v=dD9EVROjWpI

ocenił(a) serial na 9
rafal4792

Ten bobek z Bahrajnu to powinien lizać buty Sueljmanowi.

Voth

Haha:D No może i tak. Wkleiłem ten link jako ciekawostkę, bo dla mnie było zaskoczeniem, że "bobek z Bahrajnu" zainteresował się serialem.

ocenił(a) serial na 9
rafal4792

Zwłaszcza w krajach muzułmańskich ten serial osiągnął ogromny sukces, wiec nie ma co się dziwić:)

ocenił(a) serial na 9
simonpl95

Wywiad z Mateuszem Gierynem, ktory był specjalistą w dziedzinie pracy z końmi, pracującym przy produkcji serialu „Wspaniałe Stulecie”, a nawet zagral Ludwika II znajdziecie na blogu stykkultur.blog. pl/wspaniale-stulecie-wywiad/

ocenił(a) serial na 8
boskallitania

DZIEKI ZA LINK

ocenił(a) serial na 9
marajka

Proszę bardzo :)

simonpl95

Podobno Halit na początku nie przepadał za Okanem i Meryem, a nawet trochę się kłócili. Halit już wtedy był supergwiazdą, a dla nich to była pierwsza tak duża produkcja. Ale potem zaprzyjaźnili się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones